לאחר שלא הצליח במשימתו להעלות את הקבוצה לליגת העל – החליט ג'ייסון וויליאמס לעבור לתחנה הבאה בקריירת הכדורסל שלו. וויליאמס יעזוב את באר שבע ויעבור לשחק בקבוצת קוראל רואן מהעיר רואן בצרפת. הקבוצה משחקת בליגת הכדורסל השנייה בצרפת. בעברו שיחק וויליאמס בליגה הצרפתית.

בתוך כך, קבוצה ממשיכים להתכונן לעונה הבאה. האימונים צפויים להיפתח באמצע חודש אוגוסט. השחקנים הזרים של הקבוצה צפויים להצטרף לאימונים בתחילת ספטמבר. העונה האימונים יחלו במקיף ד', ולא בהיכל קונכייה, זאת עקב העובדה כי היכל הקונכייה תפוס עבור אירוע אחר עד תחילת חודש ספטמבר.

בגזרת הרכש – בקבוצה מגששים אצל שחקנים ישראלים שסיימו את החוזה שלהם בקבוצותיהם השונות העונה, חלקם מליגת העל. קיימת הערכה כי יצורפו שני שחקנים ישראלים לחיזוק הקבוצה, שמתכוונת להילחם על עליית ליגה. כמו כן, בקבוצה מחפשים אחר עוזר מאמן.


עמית רשף מונה למנהל המקצועי של מחלקת הנוער

עמית רשף (33) מונה השבוע לתפקיד המנהל המקצועי של מחלקת הנוער של המועדון ובית הספר לכדורסל, אותו מפעילה חברת כיוונים בשיתוף המועדון.

בהנהלת המועדון הוחלט, בשיתוף עם חברת כיוונים, לגייס מנהל מקצועי חדש למחלקת הנוער ובית הספר לכדורסל. במועדון הסבירו כי המהלך נובע מתוך מטרה להרחיב את פעילות המועדון, הגדלת כמות הילדים העוסקים בענף וביסוסו כמוביל תוך הגעה להישגים. בקבוצה פנו בנושא לעירייה, שמצידה נרתמה לנושא.

רשף מגיע לבירת הנגב ממועדון הכדורסל הפועל לב השרון, שם השאיר חותם רב לאחר ששימש בשנים האחרונות כמנהל המקצועי של מחלקת הנוער ובית הספר לכדורסל ובמקביל אימן את קבוצת הבוגרים בליגה הארצית וקבוצות הנוער והילדים בליגה הלאומית.


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו