ברוב פאר והדר, חגג אתמול אופיר דודזאדה את נישואיו עם בחירת ליבו, נטלי. כיאה למעמד, האורחים בחתונה נהנו מכל טוב ובאולם נצפו "היפים והנכונים" של העיר באר שבע ועולם הכדורגל, כולל נציגות מכובדת של קבוצת הפועל באר שבע.

בזמן שדודזאדה עצמו הוריד בשבוע האחרון רגל מהגז בחיפושים אחר קבוצתו החדשה לטובת ההכנות לחגיגה, נציגיו המשיכו לעבוד במרץ על התחנה הבאה שבה ישחק. ביממה האחרונה פורסם באתר ערוץ הספורט כי מחלוקת כספית מאיימת לפוצץ את עסקת העברתו למכבי תל אביב.

התברר כי במהלך החתימה על החוזה עם גנט הבלגית, הפועל באר שבע הכניסה סעיף מיוחד. הסעיף אומר שבמידה ודודזאדה יחליט לחזור לארץ ולא לחתום להפועל באר שבע, הוא יצטרך לשלם לבאר שבע פיצויים בסך כמיליון יורו. בשלב זה, אין כוונה של שני הצדדים לעמוד בהסכם – דודזאדה לא מעוניין לשלם את הסכום ובאר שבע לא מוכנה להתגמש. כל עוד הנושא לא יוסדר, החוזה מול מכבי תל אביב לא ייחתם.

במידה והסעיף לא יוסדר, בפני דודזאדה יהיו 3 אופציות – השאלה מגנט, שחרור מגנט לטובת קבוצה אחרת באירופה (שם סעיף הפיצויים לא ייכנס לתוקף) או חזרה להפועל באר שבע. אף קבוצה מחו"ל לא הביעה במגן עניין. גורמים בבאר שבע מספרים כי אין כוונה להחזיר אותו, מכיוון שאין לו מקום בסגל, שמורכב משני מגנים שמאליים – מיחאי קורהוט ואורן ביטון. האופציה היחידה שנותרה ריאלית בפני אופיר היא השאלתו מגנט לקבוצה אחרת, ככל הנראה בליגה הבלגית. בסביבתו מקווים כי אופיר לא "יפול בין הכיסאות" וכך יגזור על עצמו עונה שנייה ברציפות ללא דקות משחק

בן תורג'מן יחתום בימים הקרובים בבני יהודה

וממגן שמאלי אחד – לאחר. בן תורג'מן, שהבין כי לא יקבל קרדיט מקצועי בעונה הקרובה, סיכם את תנאיו בבני יהודה ל-3 העונות הבאות.

תורג'מן הגיע לקבוצה מנצרת עילית בעונת 2013/2014. לאחר עונה, הושאל להפועל עכו, הספיק לעבור גם להפועל פתח תקווה וחזר ל-2 העונות האחרונות לאלופת המדינה. תורג'מן היה שחקן רוטציה במרבית הקריירה שלו בקבוצה.


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו