מדוע חשוב לרכוש מכונת קפה לעסק?

לא כולם מודעים לכך שמדי שנה נמכרות בארץ ששת אלפים מכונות קפה לבתי עסק ו-30,000 מכונות אספרסו לכלל הציבור. כן, אלפים רבים של בתי עסק אינם מסתפקים יותר בקומקום הפשוט, ובוחרים להגיש לעובדים וללקוחות קפה איכותי ומשובח יותר, במגמה שהיא כבר הרבה יותר מאשר טרנד בלבד, ומהווה מהפכה ארומטית של ממש. למעשה, מדובר בסטנדרט חדש של תנאי העסקה ושירות ללקוחות, המשדרג את חוויית השהות בבית העסק. אין כמו לפתוח את הבוקר בלגימת כוס אספרסו או ספל של קפה הפוך. זאת ועוד: עובדים שנהנים מקפה משובח עם ארומה נפלאה, ממעטים לצאת להפסקות ארוכות בבתי קפה, מה שמעלה את תפוקת עבודתם, הלכה למעשה. מכונת הקפה עובדת היטב, כמובן, גם בצד של הלקוחות והאורחים המגיעים לעסק. הגשת קפה איכותי נתפסת כסממן של שירות מעולה, ומשדרגת פלאים את התדמית העסקית ואת המיתוג.

 

קפסולות או פולי קפה

מכונות קפה למשרד נחלקות למספר סוגים. ישנן מכונות הפועלות על בסיס קפסולות, ואילו אחרות מתבססות על פולים טריים או על אבקה. בכל מקרה, חשוב לשים לב לאיכותה של המכונה, שהרי התועלות המהותיות של שדרוג חוויית השהייה בעסק ושיפור מיתוגו לא יתקבלו אם תרכשו מכונת אספרסו זולה אך בלתי איכותית. בנוסף, קיימת חשיבות גם לפן העיצובי, וניתן להשיג כיום מכונות קפה במבחר רחב של גוונים מרהיבים ובנראות מרשימה. יתרונותיהן של המכונות המבוססות על קפסולות כוללים נוחות ופשטות מרביות בהכנת הקפה שאינה דורשת מיומנות אישית כלשהי, את היכולת להגיע במהירות לטעם ספציפי ואהוב ולחזור אליו בכל ספל מחדש, וכן מגוון רחב של טעמים אטרקטיביים. לעומת זאת, מכונות המבוססות על פולי קפה משחררות את בעל המכונה ממחויבות ליצרן מסוים, מתאימות למי שמחזיק במיומנויות ובידע בתחום ורוצה להפגין אותו, ומייצרות אף הן משקה ארומטי ונפלא.

 

היקף השימוש במכונת הקפה                                                          

 

היקף השימוש הוא פרמטר חשוב בכל הנוגע לבחירת מכונת קפה לעסק או למשרד. היקף השימוש משפיע באופן מכריע על עלותם של חומרי גלם כמו הפולים, הקפסולות והחלב ותחליפיו, וכן רלוונטי מבחינת הוצאות התחזוקה והטיפול בתקלות. בהקשר זה, יש לתת את הדעת על כך שגם עסק קטן וצוות מצומצם של עובדים עשוי להזדקק לשימוש נרחב במכונת קפה אם היא משרתת לקוחות רבים המבקרים במשרד. לפיכך, עוד יותר מאשר מכונת קפה ביתית, עסק מוכרח להשקיע במכונה אמינה ואיכותית, שתוכל לעמוד בעבודה רציפה ואינטנסיבית באופן הולם וראוי.

 

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו