שלושה במחיר אחד

הסוד בסטיילינג נכון הוא לאו דווקא גיבוב שלל האופנות האחרונות על גופך, אלא היכולת להבליט את האיזורים המחמיאים שלך, ולהצניע את אלה שפחות. מחטב נכון הופך את המשימה הזו לפשוטה לביצוע הרבה יותר, כיוון שהוא ממצק את גופך, הופך את גזרתך לאחידה ונותן אשליה של לפחות מידה אחת פחות. קסם.

סוגי מחטבים

המחטבים משווקים בשלל גזרות וסוגים. עלייך לבחור במחטב המתאים לך ביותר, בהתאם לאיזור אותו תרצי לטשטש. מחטב מלא נראה כמעין אוברול המתחיל בירכיים ונחתך בקו החזה, והוא אוסף כמעט את כל גופך – ישבן, ירכיים, בטן ומתניים. אם תרצי לחטב רק את איזור המותן והבטן, תבחרי במחטב בדמות צינור עם קרסים הנסגרים מקדימה, ואם הישבן הוא האיבר הסורר בגופך, מומלץ לבחור במחטב מכנס האוסף אליו את הישבן והירכיים. ישנם מחטבים הכוללים בתוכם גם חזיה מובנית המותאמת למידותייך ובכך משמשים כסטרפלס, וישנה רצועת חיטוב המיועדת לבטן בלבד – המגוון הוא רחב, ואת תצטרכי לגלות מי יהיה המחטב המתאים ביותר לגופך ולצרכייך.

הקשיבי לגופך

המחטב צריך לחבוק את גופך במדויק ולהיצמד אליו, ויחד עם זאת לתת לך תחושת נוחות ולא ללחוץ. אם המחטב מפריע לך בנשימה או בהליכה ומתגלגל כשאת יושבת – כנראה שבחרת במידה לא מתאימה. אם המחטב חותך את הגוף ומבליט חלקים אחרים שלא נתונים בו (הישבן במחטב תחתון, המותן במחטב מכנס) – זהו לא מחטב חלומותייך. חשוב מאוד למדוד את המחטב בחנות בליווי שמלה או בגד אחר, כדי לקבל את התחושה האמיתית שהוא נותן ולמנוע חוסר נוחות בעתיד.

בדים נושמים

בעבר המחטבים נקראו "מחוכים", ושמם נקשר בעיקר עם גיל הזהב, חנק ותחושת חוסר נוחות תמידית. היום, הודות לקדמה המבורכת, המחטבים מיוצרים באופן שונה לחלוטין. כך, למשל, העיצובים הפכו להיות עדינים ופרקטיים יותר, התיפורים נעשו עדינים יותר וגם הבדים המשמשים ליצירת מחטב הינם נושמים, אלסתטיים ומאפשרים תנועה נוחה. מחטבים המיוצרים בטכנולוגיית "דריי פיט" מתאימים יותר לקיץ, מאחר והם סופחים לחות ומאווררים במיוחד. 

חייכי אל השמש, רכשי מחטב וגשי אל מסעדת החלומות הקרובה לביתך. האופן המושלם שבו המחטב יחבוק את גופך ינטרל את יסורי המצפון ויבטיח לך קיץ מושלם.

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו