לא רק בכדורגל – קבוצות הכדורסל והכדוריד של העיר באר שבע נכנסות לישורת האחרונה של העונה. בעקבות העונה המוצלחת של שתי הקבוצות, שתיהן נמצאות כרגע בעיצומן של מאבקי העלייה לליגה בכירה, כל אחת בענף הספורט שלה.

ב14:00 תעלה הפועל באר שבע בני שמעון לפרקט באולמה הביתי של הפועל כפר סבא. כפר סבא סיימה את העונה הסדירה במקום השני, בעוד באר שבע סיימה מקום אחד מתחתיה. בעקבות המיקום הגבוה של הקבוצה מהשרון, הם אלה שיזכו ליתרון הביתיות ולכן מארחים ראשונים. בניגוד לרבע הגמר, הסדרה היא הטוב מחמישה משחקים.

בקבוצה ייאלצו להסתדר ללא אלכס צ'רנוביץ' ואנטוני פישר, שסובלים מפציעות. שאר השחקנים כשירים. הקבוצה תזכה לעידוד מאסיבי מ-120 אדומים שיגיעו לאולם בכפר סבא. מדובר בניצול מלא של הכרטיסים שהועברו עבור האוהדים האדומים.

המאמן, יניב בורגר, אמר ל'באר שבע נט' לפני המשחק: "מדובר בפלייאוף, ובפלייאוף צריך לבוא קשוחים, צפוי משחק אגרסיבי ומי שיהיה יותר כזה ינצח". המשחק יועבר בשידור ישיר בערוץ הספורט.

גם בכדוריד: באר שבע נגד תל אביב

קבוצת הכדוריד של מ.כ באר שבע רחוקה שני משחקים מעליית ליגה היסטורית לליגה הבכירה בענף הכדוריד בישראל. היריבה במשחקי המבחן: אס"א תל אביב, שסיימה את העונה במקום השני בבית התחתון של הליגה הבכירה.

- 

הקבוצות ישחקו בימים הקרובים שני משחקים. המשחק הראשון יתקיים מחר באולם 'עלית' בתל אביב ויחל בשעה 14:30. משחק הגומלין יתקיים ביום שני ב-20:30 בהיכל הקונכייה.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו