הרבה לחץ השתחרר אתמול בהפועל באר שבע לאחר הניצחון על בית"ר ירושלים, שקבע שהפער בצמרת הטבלה יישאר על 6 נקודות כשנותרו 18 נקודות בקופה. בקבוצה היו מרוצים בעיקר מהעובדה כי חל שיפור משמעותי ביכולת של הקבוצה בין המחציות, וכי במחצית השנייה עלו חניכיו של בכר נחושים, מסוכנים וחדים בהרבה, מה שלבסוף הניב שני שערים לשער הבית"רי.

חוגגים עם ברדה (אחמד מוררה one.co.il)

מאמן הקבוצה, ברק בכר, הודה כי "לא ציפינו שיהיה משחק קל" והוסיף "הכניסה של המחליפים נתנה לנו תוספת כוח משמעותית". בכר התייחס לכך שהעונה עומדת להסתיים: "יש עוד שישה משחקים. אנחנו מתחילים להרגיש את הסוף ובכל משחק יש לחץ ועצבים, אנחנו רוצים לנתב את זה למקומות יותר טובים".

בקבוצה היו מרוצים מהשער שכבש מהראן ראדי, בעיקר לנוכח העובדה כי אוהדי בית"ר קיללו וגידפו אותו מספר פעמים במהלך המחצית הראשונה, כשהגביה קרנות בשער הסמוך אלייהם. בנוסף, קיימת שביעות רצון משני המחליפים – מאור בוזגלו ואליניב ברדה – שהיו אחראים לשני השערים שכבשה הקבוצה.

השבוע הבא יהיה גורלי מבחינת הקבוצה ואף ייתכן כי יכריע את גורל האליפות. ביום שבת, תתארח הקבוצה באצטדיון 'דוחא' שבסכנין. שלושה ימים לאחר מכן, עוד משחק בצפון – הפעם באצטדיון 'סמי עופר', שלא מאיר פנים להפועל באר שבע כשהיא מתארחת נגד הירוקים מחיפה. ולקינוח, ביום שבת שלאחר מכן, משחק העונה האחרון לעונה, מול מכבי תל אביב באצטדיון בנתניה.

החלוץ בן שהר ספג אתמול את הצהוב הרביעי שלו העונה. המשמעות היא שבמידה ויספוג כרטיס צהוב נגד בני סכנין, הוא יחמיץ את ההתמודדות נגד מכבי תל אביב.

האוהדים בעוד מפגן מרשים שלהם (מרטין גוטדאמק one.co.il)


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו