המשחק שנערך באולם קציר היה צמוד לכל אורכו. האורחים היו ביתרון קל לאורך רוב הרבע הראשון. לקראת סוף הרבע, רחובות כפתה שיוויון 15-15 ואף הובילה בפעם הראשונה במשחק, אך בסיום הרבע יתרון לבאר שבע – 24-21. 3 דקות לסיום המחצית, לוח התוצאות הראה 36-36. השיוויון המוחלט במשחק המשיך עד סיום המחצית, שבסיומה ירדו 2 הקבוצות לחדרי הלבשה בשיוויון 42.

באר שבע פתחה את הרבע השלישי בסערה ועלתה ליתרון 52-43. בשלב זה, רחובות השתלטה על המשחק ובריצה גדולה צימקה את התוצאה ל52-51. רחובות הספיקה לעלות ליתרון לקראת סיום הרבע, 57-58. אלכס צ'רנוביץ' נשלח לקו אבל קלע רק פעם אחת והרבע השלישי הסתיים גם הוא בשיוויון, 58-58. ברבע הרביעי, דודו שמריז קלע שלשה נהדרת והעלה את באר שבע ליתרון 67-64 כשנותרו 5 דקות לסיום המשחק.

השחקנים על הפרקט ברחובות (צילום: הפועל באר שבע בני שמעון)

פחות מדקה וחצי לסיום המשחק, גל איתן מרחובות קבר שלשה מחוץ לקשת והשווה את התוצאה 69-69. גל איתן ניסה לקלוע משלוש גם בהתקפה שלאחר מכן אך החטיא. הכדור הגיע לבאר שבע, 59 שניות לסיום, וג'ף אלן קלע מתוך הצבע – 71-69. רחובות ניסתה ללא הצלחה להשיג נקודות בהתקפה לאחר מכן, אבל ללא הועיל. ג'ייסון וויליאמס נשלח לקו, קלע את שתי הזריקות וקבע את תוצאת הסיום – 73-69.

במקביל למשחקה של באר שבע, הפועל כפר סבא השלימה ניצחון שני על אליצור קריית אתא. כפר סבא תהיה היריבה הבאה של באר שבע בדרך לליגת העל, כאשר לכפר סבא יתרון הביתיות והמשחק הראשון ייערך באולמה הביתי.

הקהל האדום ברחובות (צילום: הפועל באר שבע בני שמעון)

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו