אחרי שבשבוע שעבר ניצחה אלופת המדינה את סגניתה, מכבי תל אביב והגדילה את הפער בפסגה לשש נקודות, פגשה הערב הפועל באר שבע את מכבי פתח תקווה למשחק חשוב לא פחות על הנקודות הנכספות בדרך לתואר השני שלה.

החבורה של קובי רפואה נמצאת בכושר רע מאוד, כאשר היא הפסידה בשלושת המשחקים האחרונים שלה ואפילו לא כבשה שער אחד. הערב אמנם כבשה סוף סוף שער מצידה, אך גם הוא היה בפנדל, ולא הספיק לה כדי לגנוב את הנקודות מבאר שבע.

בדקה ה-32, גידי קאניוק הכניס כדור עומק ללידור כהן, שניסה לחלוף על פני גיא חיימוב, אך ספק נדחף על ידי השוער ואדלר השופט הורה על כדור עונשין. קאניוק ניגש לנקודה הלבנה וכבש בבעיטה שטוחה לפינה הימנית. 1-0 לפתח תקווה.

בדקה ה-43, 3 דקות לפני הירידה למחצית, מיכאל אוחנה הוריד כדור נפלא לבן ביטון שהרים כדור מדויק מהאגף הימני למרכז הרחבה, אליו הגיע טוני וואקמה שמ-8 מטרים נגח לרשת והבקיע את הגול. 1-1 וירידה למחצית.

בדקה ה-52, טוני וואקמה נכנס הפעם לתפקיד המבשל, כשהכניס כדור עומק נפלא לבן שהר, שנותר לבדו מול עמוס ומ-10 מטרים בעט בחצי יעף לפינה הימנית התחתונה. 2-1 לבאר שבע, וזו גם התוצאה שחתמה את המשחק.

הפועל באר שבע: גיא חיימוב, בן ביטון, מיגל ויטור, שיר צדק, מיהאי קורהוט, וובה בראון (מאור בוזגלו 466), אובידיו חובאן, מהראן ראדי, מיכאל אוחנה, טוני וואקמה, בן שהר (אליניב ברדה 72).

מכבי פתח תקווה: דני עמוס, דור אלו, קרלוס קוויאר, עומר דנינו, אורי מגבו, רומאריו פירס, לירוי צעירי (דובב גבאי 88), גידי קאניוק, חגי גולדנברג (מיחאי רומן 79), לידור כהן, גיא מלמד (מנור סלומון 63).

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו