ועדת האיתור של בית הספר ובראשה יו"ר ההנהלה הציבורית של "גודמן", מר עפר ליפשיץ, המכהן כראש חטיבת המינרלים החיוניים בכי"ל, סיימה את ההליך ובחרה את עידן אבישר כמחליפו של שמוליק יפרח.

בית הספר ינוהל במשותף ע"י עידן אבישר, כמנהל הכללי של "גודמן", לצדו של רפי ניב, המנהל הפדגוגי והאמנותי של בית הספר, שזה עתה מונה למנהל האמנותי הבלעדי של תיאטרון באר שבע.  

יו"ר ההנהלה הציבורית, מר עפר ליפשיץ, מסר כי "הבחירה בעידן אבישר הינה הבחירה הטבעית כבוגר בית הספר, כמי שגדל והתחנך בנגב אשר ימשיך ויפתח את חזון בית הספר. אנא הצטרפו אלי באיחולי הצלחה לעידן בתפקידו המאתגר החדש ".

עידן אבישר, בן 36, בוגר מחזור ב' של "גודמן" בית הספר למשחק בנגב, בוגר מרכז מנדל למנהיגות בנגב ושותף בהקמת מרכז המצוינות בתיאטרון, בבאר שבע. אבישר, מנכ"ל ומייסד עמותת תיאטרון הפרינג' באר שבע, תיאטרון אלטרנטיבי ייחודי ליוצרים ושחקנים, אשר זוכה להוקרה רבה על תרומתו לעיר באר שבע, בתחום התרבות והבילוי.

אבישר, נשוי ואב לבן, תושב באר שבע. עסק בחינוך בלתי פורמאלי במסגרת תנועת הצופים, בתפקידים ניהוליים חינוכיים והקים את שבט צופי עכו. לאחר לימודי המשחק ב"גודמן", ניהל בבאר שבע את מועדון "החלוץ 33", את מרכז המצוינות בתיאטרון, ושיחק בתיאטרון באר שבע במספר הפקות. נוסף על  תפקידו כמנכ"ל תיאטרון הפרינג', עידן הנו פעיל ושותף בפורומים עירוניים לקידום התרבות והחינוך בעיר באר שבע.

בשנת 2016, נבחר עידן אבישר על ידי מגזין "גלובס", כאחד מ-40 הצעירים המבטיחים של שנת 2016.


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו