זה הפך לעניין שבשגרה. כמעט בכל פעם לפני משחק גדול, ארגון האוהדים נתקל בבעיות בירוקרטיות שצצות ימים לפני המשחק, וכך קיום תפאורת הפתיחה מוטל בספק.

צילום: ULTRASOUTH

הפעם תור משרד הכלכלה לחרב את האווירה. ארגון האוהדים פירסם הבוקר פוסט בו הוא טוען כי נכון לעכשיו, משרד הכלכלה מעכב את אישור השימוש במתקן מנואלה, שהייתה כבר בשימוש בעבר באצטדיון 'טוטו טרנר'. במידה ולא יאושר השימוש במתקן, התפאורה, עלייה עמדו חברי הארגון רבות בשבועות האחרונים והושקע בה כסף רב, לא תוכל לעלות.

בפוסט שפורסם לפני שעה קלה נכתב: "לאחר קבלת כל האישורים הדרושים מכלל הגורמים הרלוונטיים ובליווי של מחלקת הנדסה בעיריית באר שבע ומהנדס העיר ובכפוף לכל התקנים המחמירים ביותר כולל תהליך רישוי וקבלת היתר בנייה, ולאחר הפעלה מוצלחת של המתקן במשחק נגד בשיקטאש קיבל ארגון האוהדים הודעה מאנשי משרד הכלכלה לפיה המנואלה לא מאושרת לפעול במשחק הקרוב נגד מכבי תל אביב"

הסיבה לאי מתן האישור, לטענת הארגון "כי בזמן ההפעלה מעברי הירידה לדשא ביציע הדרומי חסומים ובמקרה של שעת חירום אין לקהל היושב ביציע הדרומי אפשרות לרדת לדשא". הפוסט זכה לויראליות רבה, ובכך מקווים שיופעל לחץ על משרד הכלכלה והאישור יינתן בסופו של דבר. ל'באר שבע נט' נודע כי גם ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ', מעורב בסוגייה ופועל לפיתרונה.

תגובת המשרד הכלכלה: " הנושא הינו באחריות משרד העבודה והרווחה"

תגובת משרד העבודה והרווחה תובא לכשתתקבל.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו