בשבוע הבא תנעל העונה הסדירה בליגה הלאומית בכדורסל. בשבועות האחרונים היה נראה כי הפועל באר שבע בני שמעון נמצאת במגמת ירידה ותאבד את הסיכוי למקום הראשון לקראת משחקי הפלייאוף, אבל אתמול חזרה הקבוצה לחיים.

המשחק נפתח בצורה שקולה כשני הצדדים מעבירים ביניהם את היתרון. באר שבע עלתה ליתרון 10-15 במהלך הרבע הראשון, אבל רעננה פתחה מבערים, רצה 10-0 והיתרון עבר לצד המארח. בסיום הרבע, 28-26 צמוד לרעננה. ברבע השני העניינים הפכו להיות רעים יותר עבור האורחים. רעננה שוב יצאה לריצה, הפעם 12-0, והיתרון היה אצלה לכל אורך הרבע. רעננה ירדה למחצית כשהיא מובילה 44-53.

אוהד כהן אתמול. צילום: לימור מלינוף

בתחילת הרבע השלישי, רעננה עלתה ליתרון הגבוה ביותר שלה במשחק (13) ודווקא אז חניכיו של יניב בורגר התעוררו. ג'ייסון וויליאמס קבע יתרון אדום 3 דקות לסיום הרבע – 63-61. הרבע השלישי הסתיים בצורה צמודה, 66-65 לרעננה. הרבע הרביעי נפתח בבליץ' באר שבעי, 5 דקות לסיום באר שבע הובילה ב-8 הפרש, אבל זה לא כפה סיום רגוע למשחק. רעננה חזרה למשחק ופספסה צ'אנס נהדר לכפות הארכה. באר שבע הובילה 84-81, וביצעה עבירה מחוץ לקשת על שחקנה של רעננה, לירן מורן. למורן היו שלוש זריקות והזדמנות פז להשוות את התוצאה, אבל הוא דייק רק בכדור אחד. עד לסיום המשחק, אוהד כהן הבאר שבעי, הספיק לצלוף שניים מהקו ובסיום 86-82 גדול לבאר שבע.

בשבוע הבא, המחזור האחרון של העונה הסדירה, תארח באר שבע את מגדל העמק. לבאר שבע עדיין הזדמנות לסיים את העונה הסדירה במקום הראשון, דבר שיקנה לה יתרון ביתיות במשחקי פלייאוף.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו