פורום 20-80 הינו ארגון סטודנטיאלי יזמי שהוקם באוניברסיטת בן גוריון בנגב על ידי סטודנטים מהמחלקה ללימודי תעשייה וניהול לפני כ-4 שנים. הפורום הינו גוף עצמאי, הפועל בשיתוף עם המרכז לפיתוח קריירה של דיקנאט הסטודנטים וחבריו פועלים בהתנדבות מלאה של כלל הסטודנטים החברים בו ומטרתו להגביר את המוטיבציה ללימודים דרך חוויה, השראה והעשרה. כיום נמצאים בארגון 17 סטודנטים מתנדבים, שעיקר פעילותם היא תכנון וארגון של אירועים ופעילויות לסטודנטים של המחלקה- סיורים, הרצאות, פאנלים עם מומחים שונים ועוד, כשהמטרה הנוספת של הארגון היא לחבר את הסטודנטים לתעשייה. "זה מבחינתנו ערך מוסף שהוא מעבר ללימודים" אמרה שיר כהן, סטודנטית שנה רביעית במחלקה ללימודי הנדסת תעשייה וניהול ומתנדבת בפורום 20-80.

הסטודנטים מגיעים לפתח קריירה. צילום ארכיון.

כמו בכל שנה, משיק הארגון ביום חמישי הקרוב (30.3) את אירוע הדגל שלו לכל ארבעת השנתונים, הנקרא "יום קריירה", בו יתקיים יריד תעסוקה שמוכוון כולו לסטודנטים להנדסת תעשייה וניהול. אל יריד התעסוקה יגיעו נציגי חברות שמגייסים סטודנטים שנמצאו מתאימים לתפקידים שונים. כמו כן, יתקיימו באותו הערב חמש סדנאות, אותן יעבירו חברות המגיעות מתחום זה, ובהן יקנו לסטודנטים כלים פרקטיים בתחומים שונים הרלוונטיים למקצוע. האירוע כולו הופק בהתנדבות מלאה, החל מהסטודנטים שארגנו אותו ועד לחברות שמגיעות להעביר את הסדנאות באותו היום.

"המטרה הסופית היא לחשוף את הסטודנטים להנדסת תעשייה וניהול לתעשייה, לחשוף אותם להזדמנויות הקשורות לקריירה, לתת להם כיוון למה שהם ירצו לעשות בעתיד, וכן- שירכשו כלים פרקטיים בתחום" סיכמה שיר.

האירוע יהיה פתוח לסטודנטים מהמחלקה ללימודי הנדסת תעשייה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון, והוא יתקיים ביום חמישי הקרוב, ה-30.3, בשעות 10:00-15:00, בבניין 16 שבאוניברסיטה.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו