במשך שבועות, הם תכננו את הפעילות, גייסו תרומות ובעיקר התמלאו בהתרגשות גדולה לקראת מפגש קצת אחר עם ולמען הקהילה אותה הם משרתים באהבה כל השנה. והיום, בניצוחה של מרכזת הפעילות זה ארבע שנים - הגב' נורית אזולאי, השתתפו כ-250 עובדי כללית מחוז דרום ביום המעשים הטובים ב-20 מוקדים עיקריים ברחבי הדרום.

מאות המתנדבים התייצבו כבר בשעות הבוקר במוקדים השונים, חלקם במקומות בהם הם מתנדבים באופן קבוע במסגרת פרויקט "אחריות חברתית" שמתקיים במחוז זה עשור. מצוידים בצבעים, עציצים וצעצועים הם החלו לנקות לשפץ, לצבוע מחדש ולהנעים את זמנם של השוהים במוקדים השונים בהפעלות שונות ומגוונות.

עובדי כללית עם תלמידי בית הספר 'שחר' בבאר שבע. צילום באדיבות כללית

בבאר שבע הגיעו צוותי מכון הפיזיותרפיה בבאר שבע יחד עם צוותי הריפוי בעיסוק והמזכירות ממנהלת באר שבע לבית הספר "שחר" לילדים בעלי צרכים מיוחדים, צבעו ושיפצו ובעיקר עשו את מה שהם כל כך טובים בו והפעילו תחנות שונות וחווייתיות לטיפול תחושתי לילדים . בבית הספר היסודי "גולדה" התכנסו המתנדבים מהמרכז לרפואה יועצת "סאלד" יחד עם עובדי המחלקות השונות וחידשו את פני בית הספר עם פינות משחקי חצר חדשים שציירו וצבעו. אל מרכז הקליטה "חרוב" הגיעו העובדים עם תגבורת צעירה, כל ילדי העובדים שהתנדבו במרכז הצטרפו להוריהם ויחד סידרו ושיפצו את מועדון התפירה במקום.  

 מרכז קליטה חרוב. התנדבות ועשייה למען כולם. צילום באדיבות כללית.

מיכאל מישורי דרעי מנהל המחוז השתתף בפעילות, ביקר במוקדים השונים ואמר כי:"העשייה בקהילה ולמען הזולת היא מהותנו ביום יום. ויום המעשים הטובים הוא יום שיא שמאפשר נתינה גם במקומות אחרים ובדרכים אחרות. ההתלהבות גדולה ורוח ההתנדבות של העובדים מרגשת מאוד. אנחנו שמחים על עוד הזדמנות להעניק והזמן הוא זמן גיבוש ותרומה לקהילה".בית ספר גולדה באר שבע, יום המעשים הטובים

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו