חג הפסח הולך ומתקרב, ולכן החליט ראש העיר רוביק דנילוביץ' להגיע לביקור בבית לדיור מוגן "משען" בבאר שבע. "משען", היושב בשכונה י"א בעיר, הוא אחד מהבתים לדיור מוגן המוכרים בעיר, בעיקר בשל היותו מקום רחב ויפיפה, בו דיירים זוכים ליחס חם ואוהב. 

בית האבות "משען" מקום רחב ויפיפה. צילום- שרון טל

דנילוביץ' הגיע ל"משען", ברך את הדיירים והצוות והחמיא כי "משען" נהדר לא בזכות המבנה, אלא בזכות הרגישות והאנושיות של הצוות. לסיום איחל בריאות טובה לכולם, ושישמח להגיע בכל שנה.

אל דנילוביץ' הצטרפה, אתי כהן, מנהלת הרווחה והשרותים החברתיים. את הביקור ליוו מאיר בן חמו, סמנכ"ל הכספים של משען והראל פורטנוי, מנהל משען באר שבע.

רוביק בביקור במשען, ישמח להגיע שוב. צילום: עיריית באר שבע

מיכל נחום, בעבר אשת חינוך וב-20 השנים האחרונות אם הבית של "משען" בבאר שבע ציינה כי "הצוות שלנו עובר הכשרה מקצועית וסיעודית כדי לעבוד כמטפלים ומטפלות, כל מי שמגיע אלינו מקבל את כל מה שהוא זקוק לו, אצלנו במשען הדיירים הם במקום הראשון".

לאחרונה ערכנו ב'באר שבע נט, ביקור ב"משען" וזכינו להכיר את שושנה ודב קובץ', זוג דיירים בבית האבות, שנשואים כבר 67 שנים מאושרות. הם חשפו בפנינו את סיפור אהבתם, מאותם ימים של מלחמת העולם השנייה ועד שהקימו בית ומשפחה בארץ ישראל. 

מיכל אם הבית במשען יחד עם דב ושושנה קובץ'. צילום: שרון טל

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו