כלל שחקני הקבוצה יחלו היום באימונים, מלבד מיחאי קורהוט וג'ון אוגו. קורהוט שיחק משחק מלא ביום שבת בהפסד של נבחרת ניגריה לפורטוגל. ג'ון אוגו היה אמור לשחק היום משחק ידידות עם ניגריה מול בורקינה פאסו, אבל המשחק בוטל מסיבה ביזארית במיוחד: רוב שחקני בורקינה פאסו לא הצליחו לקבל ויזה לאנגליה (שם היה אמור להיערך המשחק) ולכן המשחק בוטל. גם אוגו וגם קורהוט צפויים לחזור להתאמן ביום רביעי עם הקבוצה.

משחק העונה! צילום: רדאד גבארה עבור one.co.il"

-

כנוהל קבוע לקראת משחקים מול מכבי תל אביב, הספסרות החלה לחגוג ברשתות החברתיות ובאתרי מכירות הכרטיסים. על מנת למגר את התופעה, בקבוצה צפויים להפעיל את הנוהל אשר החל העונה. לא תתקיים מכירת כרטיסים פתוחה למשחק, אלא הגרלה שבה יורשו להשתתף רק אוהדים אשר רכשו מנויים למשחקי הבית של הקבוצה במהלך העונה.

שופט המשחק יהיה רועי ריינשרייבר. ריינשרייבר שפט העונה פעמיים את הפועל באר שבע, ובפעמיים אלופת המדינה ניצחה. את מכבי תל אביב שפט ריינשרייבר חמש פעמים במהלך העונה. ארבע פעמים ניצחו הצהובים במשחקים אותם שפט, ופעם אחת מכבי הפסידה.

שחקני מחלקת הנוער בנבחרות השונות

מלבד מיחאי קורהוט, ג'ון אוגו ושלושת שחקני הקבוצה שטסו יחד עם נבחרת ישראל לספרד, גם מספר נציגים ממחלקת הנוער השתתפו במשחקי נבחרת ישראל הצעירות במהלך סוף השבוע.

עמית ביטון פתח בהפסד של הנבחרת הצעירה במשחק ידידות לקפריסין. נועם גמון שולב כמחליף באותו משחק. בנבחרת נוער ב' (עד גיל 18), יגיל אוחנה לקח חלק בצמד משחקי הידידות מול רומניה. במשחק הראשון, בו פתח אוחנה, הפסידה הנבחרת 5-2. במשחק השני, בו ניצחה הנבחרת 2-3, אוחנה שותף כמחליף.

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו