מיכאל אוחנה קיבל הבוקר הודעה שהוא לא ימשיך בשגרת האימונים שציפתה לו בהפועל באר שבע, אלא ימריא הערב עם נבחרת ישראל למשחק מול נבחרת ספרד. זימונו של אוחנה מגיע בעקבות מחלה שהתגלתה אצל קשר ברייטון האנגלית, בירם כיאל. מדובר במכה קשה עבור נבחרת ישראל, שכן כיאל יועד לפתוח בהרכב במשחק הקשה מול ספרד, שיתקיים ביום שישי.

בכך עולה מצבת שחקני הפועל באר שבע למסע לספרד לשלושה. אוחנה יצטרף אל שיר צדק, שצפוי לפתוח במרכז ההגנה, ואל בן שהר, שיחכה להזדמנות מהספסל. שאר שחקני הפועל באר שבע ממשיכים להתכונן למשחק העונה המסקרן מול מכבי תל אביב. אתמול נודע כי המשחק ייערך במוצאי שבת, הראשון באפריל, בשעה 21:10, באצטדיון 'טוטו טרנר'. לא צפוייה להיפתח מכירת כרטיסים עבור המשחק.

בתוך כך, אלופת המדינה תקיים היום (15:00) משחק אימון נגד הפועל אשקלון. מטרתו המרכזית של המשחק היא להעניק דקות משחק לבלם הפורטוגלי, מיגל ויטור, ובכך לנסות לזרז את קצב החלמתו מהפציעה וזאת על מנת שיוכל לפתוח במרכז ההגנה במשחק העונה. כמו כן, ברק בכר מעוניין שהשחקנים ישתתפו במשחק פעיל במהלך הפגרה. מרבית השחקנים הבכירים שנמצאים עם סגל הקבוצה לא צפויים לקחת חלק במשחק. מי שכן ישחקו הם שחקני הנוער, שחלקם יקבלו הזדמנות להרשים את הצוות המקצועי של הקבוצה הבוגרת.


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו