זה בדיוק מה שהפועל באר שבע הייתה צריכה שבועיים לפני משחק העונה מול מכבי תל אביב. החבורה של ברק בכר הביסה 0-4 את מכבי חיפה וקיבלה דחיפה אדירה לקראת המשחק הגדול. לפני כן, רוב שחקני הקבוצה יקבלו מנוחה בשל פגרת הנבחרת. למשחק הנבחרת מול ספרד זומנו שיר צדק ובן שהר בלבד.

ובחזרה למשחק – עד הדקה ה-42 היה זה משחק מהוסס מצד הפועל באר שבע, שהגיעה לאיזור הרחבה הירוקה אבל לא מצאה את המסירה האחרונה שתכניס את הכדור לתוך הרחבה ומשם לשער. וכשלא הולך מקרוב – מנסים מרחוק. אובידיו הובאן, שחזר להרכב, הניף את הרגל מחוץ לרחבה, בעט וכבש שער אדיר שהקפיץ את הקהל האדום באצטדיון 'טוטו טרנר' – 0-1 שגם הייתה תוצאת המחצית.


במחצית השנייה, הפועל באר שבע שיחקה כדורגל כפי שלא שיחקה זמן רב. מכבי חיפה לא ידעה לתת מענה לשחקני באר שבע שרקדו על המגרש. בדקה 55 טוני וואקמה מצא בנגיעה את מיכאל אוחנה. אוחנה נכנס לתוך הרחבה ובמיומנות בעט לכיוון השני של השער, הכניע את גלזר וקבע 0-2. בדקה 85 מאור מליקסון הוכשל ברחבה, השופט ארז פפיר פסק פנדל. בן שהר ניגש לבעוט את הכדור, וכבש את השלישי של באר שבע. שהר חגג את השער בהתרגשות, בעיקר בשל העובדה שבמצב של 0-0, החמיץ ממצב קורץ של 1 על 1 מול עומרי גלזר. מהראן ראדי חתם את ההצגה בשער הרביעי בתוך תוספת הזמן.


סאן מנחם קרס על כר הדשא – טופל ומצבו קל

רגעים של חרדה עברו באצטדיון 'טוטו טרנר'. בדקה 65, אובידיו הובאן ומגנה של מכבי חיפה, סאן מנחם, עלו יחדיו לכדור גובה. מנחם נפל בצורה רעה על ראשו וכתוצאה מכך איבד את הכרתו על כר הדשא. הצוות הרפואי מיהר להעניק לו טיפול ראשוני. מנחם בלע את לשונו, ופעולה מהירה של הצוות הרפואי גרמה לכך שהאירוע לא הסתיים באסון. מנחם טופל דקות ארוכות על כר הדשא, פונה לבית החולים סורוקה. מבית החולים נמסר כי מצבו קל וכי הפציעה אינה חמורה כפי שנראתה. מנחם כבר שוחרר מבית החולים.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו