הפועל באר שבע תתחיל את הפלייאוף העליון עם חיוך. הקבוצה גברה אמש במשחק לא פשוט 1-2 על בית"ר ירושלים מצמד נהדר של הקשר/חלוץ הצעיר, ניב זריהן. היה זה ערב מרגש עבור זריהן, שהגדיר את המשחק כאחד הטובים בקריירה שלו. בקבוצה כמובן שיבחו את הכישרון הצעיר על הצמד הנהדר, שהוכיח המון אופי וגם קור רוח, בעיקר בגול הראשון, בו היתל ביסודיות בבוריס קליימן בדרך לכבוש שער מול רשת חשופה.

בתוך כך, מושבת הצעירים בהפועל באר שבע ממשיכה להתרחב. הקבוצה הודיעה הבוקר על החתמתו של המגן השמאלי, אורן ביטון. ביטון (23) משחק בעונה הנוכחית בקריית שמונה והפך למגן השמאלי הפותח של הקבוצה, לזכותו ארבעה בישולים במשחקי ליגה. ביטון צד את עיני הסקואטים בליגת העל ופניות ממספר קבוצות נעשו אל קריית שמונה בנוגע אליו ובסופו של דבר ביטון בחר ללבוש אדום ב-5 העונות הקרובות. המגן הצעיר גדל בהפועל חיפה ואף ערך בה מספר הופעות בליגת העל בעונת 14/15.

אורן ביטון (רדאד ג'בארה one.co.il)

החתמתו של ביטון תשפיע על עמדת המגן השמאלי בעונה הקרובה. אופיר דודזאדה, שלא מתאקלם בגנט הבלגית, צפוי לחזור לארץ, אך ככל הנראה לא יחזור להפועל באר שבע, משום שבקבוצה צפויים להשאיר את מיחאי קורהוט כמגן שמאלי ראשון ואורן ביטון יכנס למשבצת המגן השמאלי המחליף. כמו כן, בן תורג'מן צפוי להיות משוחרר מהקבוצה או מושאל לקבוצה אחרת.

אל האגף הימני צפוי להצטרף מגן מכבי פחת תקווה, דור אלו. אלו (24) נחשב גם הוא מנייה עולה בכדורגל הישראלי, בעיקר בשל העובדה כי הוא משחק בעמדה שאינה שופעת שחקנים איכותיים. פרטי העברתו של אלו מול מכבי פתח תקווה סגורים ובימים הקרובים צפויים להיסגר הפרטים גם מול נציגיו של שחקן ובכך להפוך את העסקה לרשמית. בכך, תמשיך אלונה ברקת את מגמתה והיא להצעיר את סגל הקבוצה ולקבץ בתוכה את מיטב השחקנים הישראלים הצעירים שאמורים לתת את הטון בכדורגל הישראלי בעתיד.


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו