להפועל באר שבע יש מאזן חיובי במשחקים האחרונים נגד בית"ר ירושלים. הקבוצה רשמה 6 ניצחונות רצופים על השחורים-צהובים מעיר הבירה בכל המסגרות. יחד עם זאת, לנתון אין הרבה משמעות מלבד פיקנטריה, שכן בית"ר מגיעה בפורמה טובה ויחד עם המאמן, שרון מימר, שלו זיכרונות טובים מהפועל באר שבע.

המצב בבאר שבע, לעומת זאת, לא כל כך מוצלח. הקבוצה ניצחה 'בשיניים' את אשדוד במחזור האחרון ובאופן כללי רשמה סיבוב שני הפוך לגמרי מהסיבוב הראשון המעולה. בקבוצה יקוו להחזיר את הפער ממכבי תל אביב שבמקום השני לשלוש נקודות. כרגע לבאר שבע ולתל אביב אותו מספר נקודות, כשרק הפרש השערים העדיף של באר שבע מעניק לה את היתרון בראשות הטבלה.

טוני וואקמה צפוי לחזור להרכב לאחרי שני משחקים אותם פתח על הספסל. יחד איתו צפויים לשחק בחוד ההתקפה מאור מליקסון ואליניב ברדה. את מאור בוזגלו הפצוע יחליף ככל הנראה ניב זריהן. הקבוצה תקבל בחזרה את מיחאי קורהוט, שיחזור למשבצת המגן השמאלי.

כל הכרטיסים להתמודדות, הן של הפועל באר שבע והן של בית"ר ירושלים, נמכרו, והאצטדיון צפוי להיות מלא עד אפס מקום. משטרת ישראל תתגבר את כוחותיה לצורך שמירה על ביטחון האוהדים ולמנוע כל גילויי אלימות, במידה ויתרחשו כאלה.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו