השבוע 6.3.17, בשעות הבוקר, מרכז השליטה במחוז הדרומי התמלא בנופך ססגוני וחגיגי כאשר מאה ושלושים משלוחי מנות מילאו את הדלפקים. שוטרי מרכז השליטה בפיקודו של מפקד מרכז השליטה העמיסו את משלוחי המנות על רכבם וביקרו בארבעה הוסטלים של נפגעי נפש, מרכז נערות בסיכון ובמרכז קליטה נורית בבאר שבע ושימחו את לבבם של כולם.


תחילת ההכרות לוותה בחשש קל של החוסים אך אט אט, הפשיר מפקד היחידה את האוירה, הוריד את "המסיכות", הסביר להם על עבודת מרכז השליטה והחשיבות של לחייג לקו 100 כשיש אירוע חירום שמתרחש לאדם עצמו או למישהו בקרבתו, התלוצץ עימם וכששאל את החוסים למה הם מתחפשים בפורים, חלק מהחוסים ענו כי מפגש זה תרם להם לרעיון יצירתי לתחפושת וכי מתכוונים להתחפש לשוטרים.

פאולינה אשר משמשת כאם בית באחד ההוסטלים שוחחה עם השוטרים והדגישה בהתרגשות כי "זו הפעם הראשונה שנוצר מפגש בלתי אמצעי בין נותני משלוחי המנות לחוסים והמפגש היפה הזה בין לובשי המדים מעניק ערך מוסף חשוב לעין ערוך.

צילום: דוברות המשטרה

"פעילות זו הכרוכה בנתינה תורמת ברמה הערכית הן למקבלים והן לנותנים ומצטרפת לשורה של פעילויות שבוצעו ויבוצעו לחיזוק הקשר עם הקהילה והעצמת אוכלוסיות מוחלשות ציין מפקד מרכז השליטה.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו