כדורגלן העבר ראובן עובד, ששיחק בעמדת הקשר ההתקפי במספר קבוצות בליגת העל, נעצר אמש בדירה בבאר שבע בחשד לסחר בסמים יחד עם מספר אנשים נוספים. בחיפוש בדירתם נמצאו סמים מסוגים שונים.

לשחקן עבר עשיר בכדורגל הישראלי, ולו גם הופעות בנבחרות הצעירות של ישראל, אך לא הספיק לרשום הופעות בנבחרת הבוגרת. בשנים האחרונות שיחק בעיקר בליגות הנמוכות, כולל מספר הופעות במדי קבוצת מ.ס. באר שבע מליגה ב'. לפני כחצי שנה נעצר בחשד לתקיפת בת זוגו ליטל סמדג'ה, יוצאת תכנית הריאליטי "היפה והחנון".

המשטרה תפסה עשרות בקבוקוני LSD

עשרות בקבוקונים ואריזות שונות של חומר החשוד בסם מסוג LSD, נתפסו בביתו של כדורגלן העבר, במהלך פעילות מודיעינית ממוקדת של שוטרי משטרת ישראל. שני חשודים נוספים נעצרו והיום יובאו להארכת מעצר בבית המשפט.

 

אתמול 5.3.17, בשעות הלילה, במהלך פעילות מודיעינית יזומה וממוקדת של שוטרי ובלשי משטרת ישראל ולאחר ביצוע חיפוש בביתו של תושב באר שבע, בשנות השלושים לחייו, נתפסו עשרות אריזות ובקבוקונים של חומר החשוד כסם מסוג LSD.

בנוסף לבעל המקום, נעצרו שני חשודים שונים: אחד מהחשודים תושב ת"א בשנות השלושים לחייו שלן במקום וחשוד נוסף תושב באר שבע בשנות הארבעים לחייו שנקשר לאירוע בתום חקירה.

שלושת העצורים יובאו הבוקר בפני בית משפט להארכת מעצרם.
עדכון 19:20

עו"ד מירי שיין מהסנגוריה הציבורית המייצגת את ראובן עובד מסרה: "מרשי מכחיש כל קשר לכל קשר בנוגע לעבירות סמים. הוא משתף פעולה באופן מלא עם חוקריו. הוא נתן הסבר לסיבת הימצאו במקום. אנו מקווים שמשטרת ישראל תעשה את כל פעולות החקירה על מנת לנקות אותו מכל חשד"

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו