הפועל באר שבע רשמה אמש ניצחון חוץ ראשון בסיבוב השני, בתקווה לשפר את המאזן המחריד לקראת הפלייאוף המתקרב. למרות הניצחון, בקרב המועדון נשמעו ביקורת על המשחק של הקבוצה, שלא הרבתה לסכן את שערה של אשדוד. ברק בכר עלה עם מערך שונה מזה שהוא עולה איתו בדרך כלל, ובמחצית המשחק הודה בטעותו והחזיר את הקבוצה למערך המשחק המוכר. מספר שחקנים מועט קיבלו תשבוחות על המשחק, ביניהם ג'ון אוגו ולואי טאהא.

שיר צדק מנסה לעצור את אור אינברום במשחק מול אשדוד (אחמד מוררה one.co.il)

מי שגנבה את הפוקוס לאחר המשחק הייתה בתיה שהר. אימו של החלוץ, שלא שותף אתמול, רטנה בסיום המשחק בפני עיתונאים על העובדה שבן לא שותף במשחק. בנוסף, טענה בתיה כי ישנן סיבות מסוימות שגורמות לכך שבן לא ישותף וכשהוא כן משותף, הוא כמעט ולא מקבל כדורים. מעבר לזה לא פירטה. במקביל לדבריה של בתיה ביציע, היה ניתן לראות כי בן עצמו לא חגג עם השחקנים אלא ירד מיד לחדר ההלבשה, דבר לא אופייני לחלוץ, שבדרך כלל לוקח חלק פעיל בחגיגות עם האוהדים.

בתיה שהר אף הגדילה לעשות ועלתה לראיון בתכנית "שער השבת" בערוץ הספורט. היא חזרה על הטענות ושלפה סטטיסטיקות שמראות כי בן שהר תרם רבות לקבוצה העונה וכי "אין סיבה הגיונית שהוא לא יקבל דקות". יש לציין שחברי הפאנל דיברו אל בתיה בתקיפות וכתב הערוץ, מוטי פכשצקי, אף טען שהיא "מקשקשת". בתגובה לדברים שנאמרו, הוציאה הקבוצה תגובה ובה נכתב: "אנו מצרים על דבריה של בתיה ובטוחים שבן שתרם רבות להצלחת הקבוצה יעשה זאת גם בעתיד"

בנושא אחר – הניצחון על אשדוד הבטיח לקבוצה את המקום הראשון בפלייאוף העליון. פירוש הדבר הוא שהחל מהשבוע יתקיימו ב'טוטו טרנר' שלושה משחקי בית רצופים במסגרת הליגה. מתחילים עם המשחק מול בית"ר ירושלים, שמועדו צפוי להיקבע ביום שני בערב וממשיכים שבוע לאחר מכן עם אירוח של הקבוצה שתסיים את העונה הסדירה במקום השישי. בשבת שלאחר מכן (25/3) לא תתקיים ליגה בעקבות משחק נבחרת ישראל בספרד במסגרת מוקדמות יורו 2018 ובימים הראשונים של חודש אפריל – משחק העונה בו תארח הפועל באר שבע את מכבי תל אביב.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו