לאלופת המדינה תהיה מחר הזדמנות אחרונה להשיג ניצחון חוץ יחיד ובודד במהלך הסיבוב השני. בקבוצה מודעים למאזן העגום, שהביא לצמצום הפער הגדול בצמרת עד לכדי 3 נקודות בלבד.

בן תורג'מן ומאור מליקסון (מרטין גוטדאמק one.co.il)

הקבוצה תגיע לאשדוד וצפויים ללוות אותה כ-3,000 צופים שיעניקו אווירה ביתית באצטדיון בעיר הנמל. מיחאי קורהוט ומוחמד גדיר, שלא היו בסגל במשחק הליגה האחרון, עדיין פצועים ולא ייכללו בסגל גם במשחק הקרוב. גיא חיימוב צפוי להמשיך לקבל את הקרדיט בין הקורות. במידה וחיימוב אכן יפתח, יהיה זה איתות לדודו גורש וייתכן כי מדובר בהחלפת תפקידים בין השניים ובהפיכת חיימוב לשוער הראשון של הקבוצה.

יהיה זה משחק פיקנטי עבור ארבעה שחקנים – מצד אחד, מדובר בלוסיו ובדן ביטון, שמושאלים מהפועל באר שבע לאשדוד. דן ביטון איבד את מקומו בהרכב בשבועות האחרונים וככל הנראה לא ייפתח. לוסיו עדיין לא כבש שער ליגה במדי אשדוד והוא יחפש אותו מחר. מהצד השני, מיכאל אוחנה יחזור לראשונה לאצטדיון בו בילה בשנים האחרונות, הפעם כשחקן אורח. גם ניב זריהן, שהתאמן עד לא מזמן בדשא באשדוד, יגיע לאצטדיון על תקן יריב. קיים סיכוי גבוה שזריהן יפתח במשחק לאור היכולת הטובה מול כפר סבא.

מהראן ראדי (מרטין גוטדאמק one.co.il)

הבלם הפצוע, מיגל ויטור, אמור לנחות מחר בישראל ולהגיע לצפות במשחק. לאחר מכן, ימשיך ויטור בתהליך השיקום בארץ, לאחר שבשבועות האחרונים טופל בפורטוגל, ובין היתר גם בילה עם משפחתו וצבר אנרגיות מחודשות. בקבוצה מקווים שהאבחנה הרפואית האחרונה בנוגע לויטור, שאומרת שאינו צריך ניתוח, נכונה ולפיכך, ויטור יוכל לחזור למגרשים במהלך הפלייאוף, שיחל עוד שבועיים.


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו