באולם התצוגה תוכלו למצוא את מגוון המוצרים לעיצוב הבית שמציעה החברה,  מיטב המותגים הבינלאומיים כדוגמת Saloni, Duravit והמומחים של "זהבי עצמון" יעזרו לכם לאתר את הפתרון הטוב ביותר לעיצוב הבית.


מנכ"ל זהבי עצמון, גבי קליין: "במסגרת תהליך ההתחדשות והשינוי המתרחש בזהבי עצמון, אני גאה להודיע על פתיחת סניף באר שבע, תושבי הדרום מוזמנים ליהנות מהטרנדים המובילים ביותר לעיצוב הבית בשילוב המומחיות של היועצים שלנו. אנו משקיעים מאמצים עילאיים במטרה להביא ללקוחותינו את המוצרים החדשניים, עיצובים מעוררי השראה ולהעצים את חווית הביקור באולמות התצוגה. השנה צפויים אירועים, השקות ובעיקר התחדשות מביאת בשורה".

הסניף ממוקם בדרך חברון פינת הנגרים 9 בבאר שבע.


חברת זהבי עצמון הוקמה לפני למעלה מ-70 שנה. מאז ועד היום זהבי עצמון מיצבה את עצמה כמובילת שוק בתחום עיצוב הבית, החיפויים והאריחים. החברה מתגאה בהיותה חדשנית ונאמנה לעקרונותיה, המציעה פתרונות מגוונים של עיצוב הבית ללקוחות פרטיים ומסחריים. החברה שמה דגש רב על חומרי הגלם, איכות חומרי העיצוב ואבזור לבנייה.  מוצרי עיצוב הבית שזהבי עצמון מציעה כוללים מוצרי אבן, שיש, קרמיקה, אריחי גרניט פורצלן, חיפויים, פרקטים, כלים סניטריים איכותיים ומעוצבים לחדרי רחצה ושירותים, ברזים ואביזרים משלימים למטבח.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו