האם נמצא השחקן שיחרוש את האגף ב'טוטו טרנר' בשנים הקרובות? על פי פרסום באתר ערוץ הספורט, הפועל באר שבע ומכבי פתח תקווה הגיעו לסיכום על העברתו של המגן דור אלו לשורות אלופת המדינה. אלונה ברקת הציעה לשלם 1.2 מיליון יורו על מחצית מכרטיסו של אלו, שנחשב בעיני רבים לשחקן מוכשר בתפקיד שבו לא קיים היצע רב. ההצעה התקבלה על ידי בעלי מכבי פתח תקווה.

דור אלו. (רדאד ג'בארה one.co.il)

לאחר סיכום בין המועדונים, צפויים לשבת נציגיו של אלו עם אלה של באר שבע, על מנת להגיע להסכמה על תנאיו של השחקן ובכך להשלים את ההעסקה. ההערכה היא כי הדבר לא יהווה מכשול, ואלו יילבש אדום בעונה הבאה. עד כה העונה, לא פספס אלו דקת משחק אחת במשחקי הליגה במדי מכבי פתח תקווה.

במידה והמהלך יושלם, בן ביטון צפוי לעזוב את הקבוצה. גם ללא קשר לסיכום עם אלו, ביטון אותת בחודשים האחרונים על רצונו לעזוב. על פי גורמים המקורבים למגן, ישנן עליו הצעות מקבוצות בחו"ל. מדובר בסלטיק וב-2 קבוצות שונות בבלגיה. ביטון לא מסתיר את רצונו למצות את החלום האירופאי, וכשהוא בן 26, ייתכן וזו הזדמנות שלא תחזור.

ביטון אותת בחודשים האחרונים על רצונו לעזוב (מרטין גוטדאמק one.co.il)

בתוך כך, נמשכת מכירת הכרטיסים למשחק הקרוב של הקבוצה. המשחק יתקיים ביום שבת הקרוב, באצטדיון ה-יא' באשדוד, אליו חוזרת הקבוצה לאחר קצת יותר משנתיים היעדרות, בשל העובדה שאשדוד שיחקה בליגה הלאומית. לאוהדי הקבוצה הוקצו כ-2,500 כרטיסים ולאור הצפי לביקוש רב לנוכח היום, המרחק והשעה הנוחים, הוחלט בקבוצה לבצע מכירה שונה. החל מאתמול ועד הערב (ד') בשעה 20:00 תותר המכירה רק למנוי הקבוצה, והיא תתבצע דרך אתר שפע הפקות. היום בערב תתבצע הערכת מצב בהתאם לכמות הכרטיסים שנותרו והמועדון יודיע כיצד ימכרו הכרטיסים שנותרו, אם ישארו כאלה.


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו