ההם מהצד השני

ההם מהצד. צילום: כפיר בולוטין

הצגת ילדים בחרוזים בסגנון קומדיה דל ארטה, תיאטרון המסכות האיטלקי. ההצגה לוקחת אותנו אל העיר "אדומניה"- שם הכל אדום ואין מקום לצבע אחר. אם כך - מה יעשה ראש העיר, הברון אדממנון, עם כל הכתמים שהחלו להופיע על גופו? מה תעשה ביתו, אדמונלה, שהתאהבה בכחוליו מ"כחולניה"- העיר השנואה על האדומים? האם תושבי אדומניה יכירו באמת את "ההם מהצד השני"? ההצגה משלבת הומור פיזי, קטעי ליצנות, פנטומימה ומוסיקה מקורית ומחזקת את האמירה "אין להטיל באיש דופי מבלי לבחון את האופי". בביצוע להקת סקפינו. לילדים מגיל 5-10

ההם מהצד השני | יום שבת – 11 במרץ | 11:00, תיאטרון הפרינג' באר שבע

באבלינה

באבלינה. צילום: יאיר גולוב

באבלינה היא גברת מצחיקה ומגונדרת, בשבילה כל החכמה - להפוך אמבטיה לבמה... שעת המקלחת אצל באבלינה הופכת להרפתקה מצחיקה וסוערת. בועות יוצאות מהמקלחת ומחפצים שונים ומשונים, להקת כפות ידיים יוצאת במחול, בועות ענק קופצות מהמראה, אדון קרסול וגברת עקב בבלדה מסעירה, הפיראט העצבני מאיים על שלוות האמבט ועוד המון הפתעות הרוקמות קומדיה פרועה ללא מילים. חוויה מקורית המשלבת מוזיקה מפתיעה, תיאטרון ידיים, תיאטרון כפות רגליים וקסם של בועות. יצירה משותפת מאת לי נחת שלום ודנה דבורין לילדים מגיל 3-8.

באבלינה | יום ראשון – 12 במרץ| 11:00, 14:00, תיאטרון הפרינג' באר שבע

שמחת זקנתיק

שמחת זקנתיק. צילום: אייל סבג

סיפורה של זקנה שמוכנסת לבית אבות ולאחר שעושה צרות רבות ולא מצליחה להתאים את עצמה למסגרת, ננעלת בחדרה. כאשר היא לבדה בחדרה עם התיק שלה, הבדידות מתחילה לבעבע והדמיון והזיכרונות מתחילים להשתולל ומפיחים חיים בתיק שסחבה איתה כל חייה... זוהי קומדיה ליצנית לכל המשפחה אשר מציגה בהומור וגרוטסקיות את נקודת המבט של אישה זקנה עם נפש של ילדה, המנהלת דיאלוג עם יחסה של החברה לזקנה בימינו אנו. יוצרות ומבצעות ההצגה הן שתי ליצניות רפואיות (מיכל קורמן וסמדר חרפק) שמאמינות בליצנות ככלי להעביר מסר עמוק וחשוב דרך הומור ורגש.

שמחת זקנתיק | יום שני – 13 במרץ  | 11:00, 14:00, תיאטרון הפרינג'

להזמנות: 08-6466657 או באתר התיאטרון

www.fringeb7.co.il
מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו