הפועל באר שבע תזדקק הערב לניצחון בהפרש של שלושה שערים על מנת לעשות, שוב, את הבלתי ייאמן. נכון, לא מעט פעמים העונה נאמר "אין סיכוי" על משחקים של הפועל באר שבע באירופה, אבל הערב נראה כי המצב שונה, בעיקר בגלל באר שבע עצמה. הקבוצה לא מזכירה את אותה קבוצה של סוף השנה שעברה ולכן גם האופטימיים הגדולים לא מאמינים שניתן לטוס חזרה לישראל עם הכרטיס לשלב הבא.

שחקני באר שבע באימון (רדאד ג'בארה one.co.il)

הפעם האחרונה שבשיקטאש הפסידה בביתה בתוצאה שתגרום לה לעוף היום מהליגה האירופית הייתה במרץ 2012. בשיקטאש התמודדה בליגה האירופית מול אתלטיקו מדריד וחטפה 0-3. המשחק הזה, אגב, לא התקיים בוודאפון ארינה, שנחנך ב-2016. כבר אמרנו שאין כל כך מאיפה לשאוב אופטימיות? אז זהו, שבצוות המקצועי, לפחות על פני שטח, דווקא משדרים אופטימיות רבה.

ג'ון אוגו העלה אתמול פוסט לחשבון הטוויטר שלו וכתב "לוזרים יגידו שזה נגמר. אני לעולם לא אהיה לוזר". במסיבת העיתונאים שהתקיימה אתמול באצטדיון, אמר ברק בכר: "נשתמש בכלים שלנו כדי לעשות תוצאה טובה, להיראות טוב וכמובן אם אפשר גם לנצח".

בשל סידורי האבטחה ההדוקים, היציאה אתמול של הצוות לאצטדיון ומשם לאימון המסכם, תהיה היציאה האחרונה מהמלון לפני המשחק הערב. בכר התייחס לאבטחה המוגברת על המועדון ואמר "זה רק יכול לפקס אותנו במטרה העיקרית – לבוא ולתת משחק טוב"

בצד המקצועי, בכר ככל הנראה יעלה במערך המוכר של המשחקים באירופה – עם הגנה מעובה ובה שלושה בלמים. לא מן הנמנע כי בכר יחשוב על משחק הליגה החשוב מול כפר סבא ביום שני ויעניק מנוחה למספר שחקני מפתח, ביניהם ג'ון אוגו וטוני וואקמה. בן תורג'מן צפוי לחזור להרכב בשל פציעתו של מיחאי קורהוט. עושה רושם שאת הקרדיט בחוד יקבל אליניב ברדה, שמועדף על פני בן שהר ומוחמד גאדיר.


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו