עוד משחק ללא ניצחון וכבר אי אפשר להכחיש את זה – הפועל באר שבע נמצאת במשבר. הפער הגדול ממכבי שנראה כה מבטיח לפני כחודשיים, צומק ל-3 נקודות בלבד. למעשה, הפועל באר שבע עלולה להגיע למשחק הליגה הבא (יום שני ב'טרנר' נגד כפר סבא) כשמכבי תל אביב עם אותו מאזן נקודות כמו שלה.

אכזבה גדולה נרשמה מכמה שחקנים בולטים במשחק האחרון. אחד מהם הוא טוני וואקמה. וואקמה הציג משחק נהדר לפני ארבעה ימים מול בשיקטאש והתקווה הייתה שיצליח לשחזר את היכולת הזו מול הפועל חיפה, אך זה לא קרה. שחקן נוסף שספג ביקורת הוא מאור מליקסון, שכבר כמה משחקים אינו מציג את המצופה ממנו. אתמול הוא הוחלף במהלך המחצית אך גם מחליפו, מיכאל אוחנה, לא הצליח להושיע.

את מאור בוזגלו קיבל הקהל ברגשות מעורבים. שריקות בוז כמעט ולא נשמעו ברחבי האצטדיון, אך היכולת החלשה של מאור גרמה לקהל להפנות כלפיו אצבע מאשימה. יש לציין כי מרבית הקהל אינו קרא בגנותו של מאור, אך היה ניתן לראות כי בוזגלו זוכה ליחס שונה משאר השחקנים, למרות שבפועל, כמעט כל השחקנים איכזבו והיו מתחת לרמתם.

טוני וואקמה מול דור מלול. (עמית מצפה one.co.il)

בעוד יומיים תמריא הקבוצה לאיסטנבול למשחק הגומלין מול בשיקטאש. לא מעט אוהדים מגדירים את המשחק הזה "תקוע כמו עצם בגרון". בקבוצה, לעומת זאת, לא צפויים לעלות בהרכב משני, אם כי העומס יחולק בצורה שתתחשב יותר במשחק הליגה מול כפר סבא ולא במשחק מול בשיקטאש. היריבה הטורקית ממשיכה למנף את המומנטום לאחר הניצחון ב'טוטו טרנר'.

אתמול ניצחה באצטדיונה הביתי את בילידאספור (מקום 13 בטבלה) 1-3. יריבותיה למאבק האליפות, איסטנבול באשקשיר וגלאטסריי, איבדו נקודות (שתי הקבוצות סיימו את משחקיהן בתיקו) ולכן בשיקטאש הגדילה את הפער מהמקום השני ל-4 נקודות ומהמקום השלישי ל-7 נקודות.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו