אנחנו כאן כדי לספר לכם שאפשר גם אפשר ליהנות קרוב לבית! מרכז הארץ מציע אף הוא הרבה מאוד אפשרויות לכל אחד הזקוק לצאת להתרעננות ולשבירה של השגרה. אין צורך להיטלטל שעות ארוכות בכבישים ולבזבז הרבה זמן וגם דלק כדי למצוא את המסלול האטרקטיבי או את המלון המפנק. במרכז יש הכול, אבל ממש הכול!

רוצים לקבל מידע נוסף? כנסו למגזין של אתר "וילות נופש"ViltoNofesh.co.il

למה במרכז?

רובינו מתגוררים באזור של מרכז הארץ, ומשום מה אנחנו מעבירים שעות רבות בכבישים בדרך אל האטרקציה החדשה שעדיין לא טעמנו, בעוד שמתחת לאף ממש יש לנו אטרקציה דומה או אפילו מלהיבה יותר אך משום מה לא חשבנו אפילו לבדוק אותה מקרוב... אז אולי הגיע הזמן להתחיל לטייל ליד הבית ולחסוך את הנסיעות הארוכות לכל כיוון? כך תגלו שבמרכז יש לנו הכול (כמעט...)

אזור המרכז – מקום מתאים לנופש ולטיולים!

אזור המרכז משום מה לא נחשב כל כך כמוקד לטיולים. אנחנו רגילים לחפש את האטרקציות רק בצפונה של הארץ ולפעמים גם בדרומה, ומתעלמים מכל מה שהמרכז מציע לנו, וחבל. מרכז הארץ מלא היום בעשרות אם לא מאות אטרקציות שונות ומגוונות ומהוות פתרון תיירותי מושלם לכל מי שמחפש לשלב בין נופש לטיול מכל סוג. צריך רק לפקוח את העיניים ולהתבונן מעט סביבנו וכמובן להיעזר באתרי האינטרנט המציעים לנו את מגוון האטרקציות ומסלולי הטיול מיוחדים שבמרכז הארץ.

מסלולים מיוחדים במרכז לאנשים שנופשים במרכז

אנשים רבים כבר גילו את היופי של הנופש דווקא באזור הסואן של מרכז הארץ והם בוחרים לשלב את החופשה שלהם יחד עם טיולים ומסלולים מיוחדים שהמרכז מציע להם. יש באזור המרכז הרבה מאוד אפשרויות לנפוש. יש צימרים מיוחדים ומושקעים, ווילות יוקרתיות, בתי מלון מגוונים, בקיצור, לא מסובך לתכנן את הנופש המשולב באטרקציות דווקא באזור המרכז.

איך תבחרו את המסלולים במרכז?

כאשר אתם בוחרים לטייל במרכז הארץ, כדאי מאוד לתכנן היטב את הטיול לפרטי פרטים ולא להשאיר את העניין עם קצוות פתוחים. טיול מוצלח הוא טיול מתוכנן. כדאי מאוד שתתייעצו עם מדריך טיולים מקצועי שמכיר ויודע לתכנן היטב מסלול מתאים לכל הרכב של קבוצה ולכל גיל. מלבד זאת חשוב מאוד להתחשב בתנאי מזג האוויר. לא כל טיול יוכל להתאים לכל שעה ביום ולא בכל עונה תוכלו לטייל בכל מסלול.

חשוב גם להתחשב בהעדפות של הקבוצה ולהתאים את הטיול בהתאם לכל אחד מהקבוצה או המשפחה כדי שההנאה תהיה מושלמת.

אז אם גם אתם חפצים קצת לצאת מהשגרה אך לא לנסוע רחוק, ובכל זאת עדיין להרגיש חופשה אמתית ויציאה מהשגרה, בחרו בנופש משולב בטיולים ובמסלולים מיוחדים במרכז. אין ספק שצפויה לכם חוויה מיוחדת במינה כאשר בסיומה תוכלו למצוא את עצמכם בבית תוך שעה קלה בלבד.

 

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו