כמו בקרב הקהל, גם בקרב אנשי מועדון הפועל באר שבע ישנה תחושת החמצה מהמשחק אתמול. עיקר התסכול נובע מהשער השלישי אותו ספגה הקבוצה. ייתכן והשער הזה יהיה זה שיחרוץ את גורל המפגש כולו, כי לכבוש שני שערים בטורקיה תהיה משימה קשה מאוד לחניכיו של ברק בכר.

שיר צדק ודודו גורש (מרטין גוטדאמק one.co.il)

יחד עם זאת, כבר ביום ראשון תחזור הקבוצה למשחקי הליגה. באר שבע תצפין לסמי עופר למשחק חוץ לא פשוט בכלל נגד הפועל חיפה. האדומים מהכרמל מגיעים למשחק לאחר שהביסו 0-3 את יריבתם העירונית בדרבי במחזור שעבר. לבאר שבע עדיין אין ניצחון חוץ ליגה בשנת 2017, זאת לאחר ארבעה משחקים. בקבוצה יודעים שאיבוד נקודות לא בא בחשבון בסמי עופר. מכבי תל אביב תשחק מחר נגד קריית שמונה ובמקרה של ניצחון, הפער בצמרת יקטן באופן זמני ל-2 נקודות.

בקבוצה שיבחו את בן תורג'מן, ג'ון אוגו וטוני וואקמה על התצוגה אתמול ב'טוטו טרנר'. לא מן הנמנע כי לפחות אחד מהם יקבל מנוחה ולא יעלה בהרכב למשחק מול הפועל חיפה. מאור בוזגלו ומיחאי קורהוט ככל הנראה לא יהיו כשירים למשחק. ברק בכר צפוי לעלות בהרכב הכי חזק שעומד לרשותו, אם כי ההפרש בין שני המשחקים עלול לתת את אותותיו וייתכן כי יהיו מספר שינויים ביחס להרכב שעלה אתמול.

בנושא אחר – אוהדי הקבוצה זכו לשבחים רבים על התפאורה בעליית השחקנים. השבחים חצו את גבול מדינת ישראל. התפאורה הופצה בכמה מעמודי סצינת האולטרס הגדולים בעולם וזכתה שם לתגובות אוהדות ולתפוצה גבוהה.


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו