תחושת החמצה אפפה את אצטדיון 'טוטו טרנר' בסיום המשחק הערב בין בשיקטאש להפועל באר שבע. מרבית האוהדים, השחקנים והצוות המקצועי יודעים שהשער שנכבש לזכות הטורקים בהתקפה האחרונה של המשחק ככל הנראה הכריע את המפגש.

את פני השחקנים קיבלו אוהדי הפועל באר שבע בתפאורה נהדרת, מהטובות שנראו בארץ. העידוד המשיך להוות פקטור משמעותי במחצית הראשונה. הטורקים שלטו בכדור והניעו בצורה כזו שהם לחצו את באר שבע אחורה, אבל ההגנה המעובה שברק בכר הציב הצליחה לבלום אותם. עד הדקה ה-42. קווארסמה הגביה כדור מאגף ימין, הכדור הגיע לתוך תיבת החמש אך וויליאם סוארס דחק את הכדור לרשת שלו וקבע 0-1 לטורקים. לא חלפו 2 דקות ואליניב ברדה השווה את התוצאה. הכדור ניתז אל ברדה בתוך הרחבה לאחר ערבוביית שחקנים טורקים, וברדה ממטרים ספורים בעט את הכדור לרשת והוריד את הקבוצות בשיוויון 1-1 למחצית.

אוהדי הפועל ב"ש (מרטין גוטדאמק one.co.il)

את המחצית השנייה פתחה בשיקטאש בצורה טובה יותר. בדקה 47 מרסלו החמיץ הזדמנות קורצת לכבוש מארבעה מטרים, הכדור שלו פגש את המשקוף. בדקה 57 הגיע החמצה מסמררת שיער של אליניב ברדה. ג'ון אוגו לחץ את שחקני ההגנה של הטורקים, הצליח לחטוף את הכדור ומסר לברדה שהיה במצב מצויין מול השוער הטורקי. ברדה שלח את הכדור מחוץ למסגרת ומי שלא כובש – סופג. 3 דקות מאוחר יותר, טושיץ' קיבל כדור בתוך הרחבה ולאור שמירה לקוייה של שיר צדק, גלגל אותו בצורה חדה לתוך השער של דודו גורש וגרם ל-300 הטורקים שהיו באצטדיון לצהול משמחה שוב, 1-2 לבשיקטאש. בדקות שנותרו ניסתה באר שבע לחזור למשחק. מהראן ראדי בעט כדור מהאוויר לאחר הגבהה של מוחמד גדיר, אבל השוער הטורקי באינסטינקט נהדר הדף לקרן. טוני וואקמה היה במיטבו וגרם פעם אחר פעם לבעיות באגף הטורקי, אבל זה לא תורגם לשערים לזכות באר שבע.

וויליאם סוארס וצ’נק טוסון (אחמד מוררה one.co.il)

כשהיה נראה שהמשחק גמור והתוצאה היא 1-2, בשיקטאש עקצה במתפרצת בהתקפה האחרונה של המשחק. המגן טאליסקה חטף כדור במרכז המגרש, דהר איתו באגף בצורה שלא איפשרה לאדומים לחזור להגנה. טאליסקה שיחרר כדור להאטצ’ינסון, שמשני מטרים כבש את אחד השערים הקלילים ביותר בקריירה שלו וקבע 1-3. מדובר בשער חוץ חשוב עבור הטורקים, שככל הנראה ידיח את הפועל באר שבע מהליגה האירופית. בשבוע הבא יתקיים משחק הגומלין וחניכיו של ברק בכר יצטרכו ניצחון בהפרש של שני שערים על מנת לעלות לשלב שמינית הגמר.


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו