מי חלם בתחילת העונה שבחודש פברואר הפועל באר שבע עדיין תהיה במפעל אירופי? לא הרבה. גם מי שיגיד לכם שהוא הוא זה שחלם על כך – כנראה משקר לכם. ובכל זאת, הקבוצה שפתחה את העונה בצורה שהדהימה את כל מדינת ישראל ואפילו את יבשת אירופה, תנסה לעשות הערב עוד צעד להמשך המסע המופלא.

מזג האוויר יהיה מקפיא (5 מעולות צפויות בזמן המשחק, התלבשו חם!) וכר הדשא לא יעזור לשטף המשחק. מנגד, אוהדי הפועל באר שבע מכינים קבלת פנים חמה במיוחד ברגע שיעלו השחקנים על כר הדשא. אוהדי הקבוצה ישימו את התקופה הפחות טובה של הגיבורים באדום בצד, וצפויים לתת את הכל על מנת לדחוף את הקבוצה לתוצאה היסטורית שתהיה מקפצה לקראת שלב הגומלין בעוד שבוע בדיוק.

ברק בכר ייאלץ להסתדר עם מספר שחקנים פצועים. מיגל ויטור לא יהיה בסגל, כמו גם מאור בוזגלו שהודיע אחר הצהריים כי הוא ימשיך לעודד את חבריו מחוץ ליציע. בוזגלו לא הצליח להתגבר על הפציעה ממנה סבל, פציעה שהשאירה אותו מחוץ לסגל גם במשחק הליגה האחרון מול אשקלון. מנגד, בן ביטון כן החלים מפציעתו והוא צפוי לפתוח. ברק בכר ככל הנראה יעלה במערך של חמישה שחקני הגנה, כשאובידיו הובאן יהיה הבלם השלישי לצד וויליאם סוארס ושיר צדק. בן תורג'מן יאייש את עמדת המגן השמאלי.

אם הליגה היא הלחם והחמאה, הערב זה הקצפת. צילום: רדאד ג'בארה one.co.il

בקישור האחורי, מהראן ראדי וג'ון אוגו ינסו לעצור את הפיזיות של הטורקים. בכנפיים יהיו אלה טוני וואקמה ומאור מליקסון, שנייהם בתקופה פחות טובה, שיקוו ללהטט ולהחזיר לעצמם את הביטחון במשחק הזה. את המקום בשפיץ יקבל אליניב ברדה. בקבוצה מקווים כי הצמד החשוב במשחק הליגה האחרון יהיה נקודת המפנה של ברדה העונה, ואין דרך טובה יותר לאשר זאת מאשר הבקעת שער או שערים מול בשיקטאש.

שערי האצטדיון ייפתחו כשעתיים לפני פתיחת המשחק, כמו גם חסימות הכבישים הרגילים כמו בכל משחק באצטדיון 'טוטו טרנר'.


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו