חורף משפחתי – סבא וסבתא נכנסים בכרטיס מוזל ללונדע- מוזיאון הילדים של באר שבע ע"ש ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל.

במקום להיסגר בבית, בחורף הזה מבלים בלונדע - מוזיאון הילדים של באר שבע ע"ש ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל המוזיאון שמקדם פעילות משפחתית, מציע כניסה מוזלת בעלות של 10 ₪ בלבד לסבא ו\או לסבתא בימי שלישי ושבת עד ה-10/3. הסבים והסבתות מוזמנים להגיע עם הנכדים וליהנות מפעילות ייחודית ומגבשת. במוזיאון הם יקבלו תוכניה אותה יצטרכו למלא: צד אחד עם פרטי הנכדים וצד אחד עם פרטי הסבים/תות. במהלך הביקור יוכלו למלא את השאלות וללמוד אחד על השני – משחק ילדות אהוב על כל אחד, מקומות שביקרו בהם ועוד. כמו כן, הורים שיצטרפו יזכו בהפתעה.


לונדע- מוזיאון הילדים של באר שבע הוא מוזיאון חדשני בקונספט ייחודי, שמעודד למידה חווייתית באמצעות משחקים מקוריים ואינטראקטיביים, התנסות וחישה הוא הבילוי האולטימטיבי למשפחות. הוא מספק מרחב עצום של למידה חוויתית, רכישת ידע דרך סקרנות טבעית, כייף והנאה, ומבטיח שעות של בילוי משפחתי. זהו המוזיאון הראשון בארץ, בו המתחמים הם רב-גילאיים ותוכננו במטרה לספק עניין משותף למשפחות שלמות יחד, על מנעד הגילאים הרחב של ילדיהן.

כמות המבקרים מוגבלת לכן מומלץ להזמין כרטיסים מראש ולא לשכוח גרביים, משום שהכניסה ללונדע היא ללא נעליים בלבד. המוזיאון בעל גישה נוחה ואזורי התארגנות, מזנון, מתחם באיכות גבוהה במיוחד לפעוטות והוא עומד בתקני הנגישות המחמירים ביותר.

מימוש ההטבה בקופות או באתר, בימי שלישי ושבת עד ה-10/3/17

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו