שחקנה של הפועל רעננה, יובל שבתאי, מוכיח לנו כי לפני הכדורגל עומדת האנושיות. השחקן, שעזב את הפועל באר שבע לאחר תקופה קצרה וחזר למרכז, הבטיח בפוסט הפרידה שלו לפני כחודש כי יתרום את שלוש חולצות המשחק שלו מהעונה הנוכחית בהפועל באר שבע לעמותה שפועלת עם משפחות נזקקות. שבתאי נימק את ההחלטה האצילית בכך שרבים ביקשו ממנו את החולצות, אך הוא העדיף לתרום כדי "לא ליצר חוסר נעימות ובכדי להוציא את המיטב מהסיטואציה" כלשונו.

אתמול (ב') פירסם שבתאי הודעה ובה הודיע על קיום הבטחתו. המכירה תתבצע כך: מאתמול בערב ועד יום רביעי הקרוב בשעה 20:00 כל אדם המעוניין לרכוש את אחת החולצות יכול לשלוח לחשבון הפייסבוק הפרטי של שבתאי (בלינק הבא) הודעה פרטית עם הסכום אותו הוא מוכן לשלם על החולצה. בהודעה צריך לציין האדם את צבע החולצה אותה הוא מעניין לרכוש. שבתאי יאסוף את ההצעות ביום רביעי, וההצעה הגבוהה ביותר לכל חולצה תעניק למציע ההצעה את החולצה. שבתאי אף הבטיח שהוא יעביר את החולצות לזוכים לפני המשחק מול בשיקטאש בחמישי.

סכומי הכסף שיאספו במכירה הפומבית יועברו למנהלי קבוצת הפייסבוק "באר שבע תורמת". מדובר בקבוצה בה חברים כ-13,000 אנשים ומטרתה להעביר תרומות בין תושבי העיר באר שבע. בקבוצה ניתן לפרסם מוצרים בהם אנשים לא מעוניינים והם רוצים להעביר אותם למשפחות נזקקות. הדגש הוא על מוצרי מזון, רהיטים וביגוד ולא על העברת כסף מזומן לאותן משפחות.מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו