אוהדי הפועל באר שבע שצפו במשחק של מכבי תל אביב נגד מכבי פתח תקווה השבוע, ודאי התעצבנו כשגילו שארגון האוהדים של תל אביב, ה"פנאטיקס", הצליח לשים ידם על הדמיית התצוגה המפוארת אותה אוהדי באר שבע התכוונו להרים ביציע הדרומי.

כצעד מתריס, הרימו האוהדים בצהוב כחול תפאורת "קונטרה" לבאר שבעים בה נכתב המשפט אותו לכאורה רצו הבאר שבעים לעלות בתפאורה שלהם- "הגעתי לכאן כדי לנצח" עם הגולגולות המפורסמות של האולטראסאוט' בצדדים, ומעל שלט בו נכתב "תודה מיוחדת לכתבנו בדרום", כעקיצה על המדליף המסתורי ששיתף את האוהדים בסוד השמור של באר שבע.

צילום מסך: למעלה התפאורה של מכבי, למטה התפאורה לכאורה שהודלפה

המתיחה על חשבון מכבי

כעת, בעקבות תמונה ששחררו בארגון האוהדים מהיציע הדרומי, מתברר כי אוהדי מכבי "אכלו אותה", והמתיחה היא על חשבונם. התרשים בתמונה מציג את השתלשלות העניינים, ובעזרת הוכחות ותאריכים שלא משתמעות לשני פנים הצליחו להוכיח שהתפאורה שדלפה היא אכן מזויפת.

בדף הפייסבוק של ארגון האולטראסאוט' נכתב:

השעה 20:00 והנה החדשות,
כאן כתבנו בדרום,בחזרה אלייך יונית

אכלתם את הבלוף, רצתם להכין שלט וחשבתם שאתם על גג העולם, נתנו לכם שלושה ימים לשאוף אוויר פסגות עכשיו הגיע הזמן לחזור לביוב.

גיליתם בדיוק מה שרצינו שתגלו ועשיתם בדיוק מה שרצינו שתעשו. אתם כל כך צפויים וטיפשים שלא האמנו שזה יעבוד בכזאת קלות.

ולכם חובבי קונספירציות יקרים שחושבים ש"החלפנו תפאורה" ביומיים וחצי אז במיוחד בשבילכם הכנו סרטון ספיישל שיעלה אחרי המשחק ויוכיח לכם אחרת, הסרטון לא עולה עכשיו כי התפאורה האמיתית מופיעה בו. 
 בינתיים אתם יכולים להנות מבוני, המהלך המדוייק והדאחקות שהרצנו על הטמבלים מהעיר הכי טובה.

נ.ב - קצת התאכזבנו.
 באמת האמנתם שזאת הרמה של התפאורה שנעלה? רכב חונה באמצע שום מקום? באמא שלכם?

תפתחו טלוויזיה ותפעילו מצלמות כי האולטראס מבאר שבע מרימים היום את המנואלה!
אחרי זה אתם כבר תשתחוו לבד יא בני זונות.

יאלללהה באר שבע יאלללה היום עושים היסטוריה בטרנר להגיע בטירוף, להתחיל הכי מהר שרק אפשר ומשם לעלות.
#ULTRASOUTH
 

ארגון האוהדים של מכבי הצליח להביך את עצמו, כשהבדיחה המדוברת רצה בין יודעי דבר בקרב האוהדים בבאר שבע כבר מיום שני. התפאורה האמיתית, נשמרה היטב בסוד ולא דלפה לאף גורם. האם התל אביבים יבליגו על ההשפלה? נחכה ונראה.

  

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו