אנחת רווחה גדולה השתחררה שלשום באצטדיון 'טוטו טרנר' לאחר שריקת הסיום של השופט עידן לייבה. באר שבע הייתה בפיגור עד הדקה ה-60, אז הגיע אליניב ברדה והרשית צמד לרשת של אשקלון, צמד חשוב שהביא 3 נקודות יקרות להפועל באר שבע.

ברדה ושחקני בש חוגגים (מרטין גוטדאמק one.co.il)

 כעת בקבוצה מתכוננים למשחק בעוד שלושה ימים מול בשיקטאש. יהיה זה המשחק הראשון בשלב 32 הגדולות של מפעל הליגה האירופית. בן שהר עבר אתמול בדיקת אולטרסאונד ובה נשלל קרע בשריר הירך האחורי. למרות זאת, שהר עדיין נמצא בספק גדול למשחק הקרוב. החלוץ השלישי בסגל, מוחמד גאדיר, פצוע גם הוא ובעקבות מצוקת החלוצים ינסו בקבוצה להאיץ את הטיפול בשנייהם. במקרה והדבר לא יצלח, אליניב ברדה יהיה החלוץ הכשיר היחיד בסגל למשחק מול הטורקים. אם אכן כך יקרה, ניב זריהן צפוי לשמש כחלוץ למקרה צורך.

בן שהר יוצא מהמשחק (מרטין גוטדאמק one.co.il)

הפציעות לא תוקפות את הפועל באר שבע רק בהתקפה. הבלם מיגל ויטור כבר תקופה ארוכה ביציע. המגן השמאלי מיחאי קורהוט פצוע גם הוא ורק אם יקרה נס ישותף או יהיה בסגל של המשחק בחמישי. מאור בוזגלו לא נכלל שלשום בסגל, וגם הוא נמצא בספק להתמודדות. נוסף על כך, הצוות המקצועי החל להתכונן למשחק וברק בכר מתלבט האם לעלות עם מערך של שלושה בלמים, כפי שעשה עד כה ברוב המשחקים באירופה. וויליאם סוארס ערך במוצ"ש הופעת בכורה מחודשת פושרת במדי הקבוצה וחלק מהאוהדים האשימו אותו בספיגת הגול הראשון.

גם אצל יריבת באר שבע, בשיקטאש, המצב לא מזהיר. אמנם הקבוצה לא מתמודדת עם פציעות רציניות, אבל היא נמצאת בכושר ירוד ביחס לתקופה האחרונה. ביום שישי ספגה הקבוצה הפסד ליגה שני ברציפות. בשיקטאש (מקום ראשון בטבלה) הפסידה 2-1 לקארבוקספור ממרכז הטבלה. למזלה של בשיקטאש, קבוצת איסטנבול בשאקשיר (מקום שני) הפסידה גם היא את משחקה במחזור ה-20 של הליגה הטורקית ולא עלתה לראשות הטבלה. יחד עם זאת, גלאטאסריי צימקה אמש את הפער מבשיקטאש ל2 נקודות בלבד, אין ספק שזה יוסיף ללחץ של הקבוצה.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו