הפער בצמרת צומק בשבוע החולף ל-5 נקודות בלבד ולהפועל באר שבע תהיה הזדמנות טובה להחזיר אותו, לפחות זמנית, ל-8 נקודות מחר ב'טוטו טרנר'. באר שבע תפגוש את הפועל אשקלון, שנמצאת מתחת לקו האדום. לאשקלון יהיה זה הביקור הראשון באצטדיון 'טוטו טרנר' ובבאר שבע מקווים שעל חשבונם יצליחו האדומים של ברק בכר להתחיל בדרך חדשה ולתת נקודת מפנה חיובית לסיבוב השני שבנתיים לא מאיר להם פנים.

וויליאם סוארס (רדאד ג'בארה one.co.il)

גם במשחק הזה, כפי שהיה בכל המשחקים האחרונים, בכר ייאלץ להתמודד עם פציעות והשעיות. ג'ון אוגו לא ישחק בגלל צבירת חמישה כרטיסים צהובים. ככל הנראה בכר לא יעלה שחקן במקומו ויעלה עם שני שחקני קישור, מהראן ראדי ואובידיו הובאן. בן ביטון גם הוא בספק למשחק עקב רגישות בשריר הירך האחורי, אם לא יוכל לשחק, יהיה זה מתן אוחיון שיחרוש את האגף במקומו. עוד בהגנה – וויליאם סוארס צפוי לחזור להרכב לצד שיר צדק.

גם בהתקפה יצטרך בכר להתמודד עם כאב ראש. מאור בוזגלו לא החלים מהפציעה ולא צפוי להיות כלל בסגל. לא ברור האם טוני וואקמה יפתח, שכן שוקלים במועדון להעניק לו מנוחה. במקרה כזה, ייתכן כי ניב זריהן יפתח בהרכב. בכל מקרה, מיכאל אוחנה, מאור מליקסון ובן שהר צפויים לעלות בהרכב.

מכירת הכרטיסים למשחק נמשכת. מחר בשעה 15:00 תפתח המכירה בקופות האצטדיון. כמו כן, בשל סמיכות פתיחת המשחק ליציאת שבת, יישארו שערי האצטדיון פתוחים עד תחילת המחצית השנייה.


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו