פורום הנשים ברא"ם, הפועל שנים רבות למען הקהילה בראשותה של יהודית הורביץ יו"ר אמונה, העניק תעודת הוקרה לאסתריקה נגיד, על תרומתה הייחודית למען נשים.

בחלק האמנותי הופיעה הזמרת ליאורה, שייצגה את ישראל באירוויזיון, בשנת 1995. הזמרת שרה בשפות רבות והרקידה במרץ רב את האורחים.

יו"ר רא"ם שושנה אגאג'ני ברכה את האורחים והדגישה בדבריה את המוטו של רא"ם שיתוף פעולה ותאום עם כל הגופים הקשורים לתחום ההתנדבות בעיר. לא בכדי באר שבע זכתה באות ההוקרה הארצי "קהילה מתנדבת" וזאת על היותה דוגמא ומופת בהיקף הפעילות ובמספר ארגוני המתנדבים הפועלים למען הקהילה ציינה.

מנהלת אגף הרווחה והשירותים החברתיים בעיריית באר שבע, אתי כהן הדגישה בדבריה את מעורבות האגף בעשייה הקהילתית ההתנדבותית, כחלק מהשקפת העולם העירונית.

חברת מועצת העיר, עו"ד מינה קלמן ציינה את העשייה ההתנדבותית, כמעניקה משמעות לחיים של כל מתנדב ומתנדבת וכפי שהנרי פוקו אמר ציינה: "אדם העושה למען עצמו בלבד, הכל מת עימו ואדם המשרת את הזולת, חייו יהפכו לנצח".

יו"ר וועדת תרבות ברא"ם נסים נעים ציין, שאירוע ההוקרה הוא יוזמה של חברי הוועדה והערב נועד להעריך ולהוקיר את פועלם של מתנדבי הארגונים, אשר הנתינה לזולת מהווה עבורם דרך חיים.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו