בתחום ההלבשה, רשת חנויות "זברה" המתמחה באופנה לכל המשפחה, פתחה חנות המשתרעת על כ-750 מ"ר.  רשת קמדן אנד שוז, המציעה אופנת נשים עדכנית ומגוונת פתחה את הסניף הראשון בדרום בשטח של כ-200 מ"ר. בנוסף, הרשת המוכרת, אמפוריום, מבית קבוצת סקאל פתחה סניף בשטח של 270 מ"ר.

ריקושט, הרשת הגדולה והמובילה בישראל בתחום ציוד לקמפינג ותרמילאיות, טיולים ונסיעות, מוצרי חיילים, ספורט ואופניים, נופש ופנאי, פתחה אף היא חנות חדשה בגודל של כ-100 מ"ר. דינמיקה סלולר, רשת חנויות הסלולר בפריסה ארצית, פתחה חנות ומרכז שירותים ותיקונים חדש בגודל של כ100 מ"ר.

רשת הצעצועים 'הענק הירוק' פתחה את סניפה הראשון בבאר שבע עם חנות בגודל של כ-370 מ"ר. החנות מציעה מגוון רחב של צעצועים ייחודיים לילדים במחירים שוברי שוק. מחירי השכירות במתחם נעים בין 150-300 ₪ למ"ר.


מתחם "ישפרו פלאנט" באר שבע כולל מספר קומפלקסים ובכללם 18 אולמות קולנוע חדישים של רשת תיאטראות ישראל ("פלאנט") עם קולנוע IMAX דיגיטלי, אולמות DX4 ואולמות VIP- סה"כ כ-3,400 מושבים. כמו כן במתחם   שדרת מסעדות, בתי קפה, מתחם הסעדה מזון מהיר ומתחם קניות BIG BOX, הכולל חנויות ענק בגדלים של כ- 4,000 מ"ר. כמו כן, בימים אלו מושלמת בנייתו של "היכל אטרקציות" בגודל של כ-2,000 מ"ר, הכולל משחקיה משוכללת, באולינג ופארק  YOUKIDS שיפתח בקרוב.

בסמיכות למתחם, הפועל 7 ימים בשבוע, הוקם 'לונה פארק' חיצוני עם מגוון מתקנים לכל המשפחה. בנוסף לרשימת השוכרים הייחודים שבמתחם קיימת גם רשת PLUG IN, רשת הבילוי והקריוקי שפתחה סניף חדש המשתרע על שטח של כ-700 מ"ר, רשת אליטל, twenty four seven חנות בקונספט החדש, נעלי VANS,  North face- חנות המותג, רשת we shoes, חנות המותג Timberland  וEmporium-, רשת הצעצועים הענק הירוק, מסעדת גומבה האיטלקית, מסעדת שגב קונספט ועוד.

ב'ישפרו פלאנט' ישנם כ-2,500 מקומות חניה על פני הקרקע, המאפשרים, גם בסופי שבוע - בהם המתחם שוקק חיים במיוחד, הגעה נוחה ופשוטה.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו