צילום: עיריית באר שבע

נועם יחיאל, מנהל האגף לאיכות הסביבה בעיריית באר שבע סיים את תפקידו הבוקר כשלא ברור לגמרי מה הסיבה לכך, כך לפי הודעה שהוציאה העירייה.

יחיאל, מונה רק לפני שנתיים לתפקיד על ידי ועדת מכרזים שבחרה בו ברוב קולות ושימש לפני כן כמהנדס לתכנון וניהול פרויקטים בחברת חשמל וניהל פרויקטים עירוניים וציבוריים עתירי תקציב.

עת נכנס לתפקיד לפני שנתיים בגיל 38 בלבד, ביקש יחיאל לחולל שינויים רבים באגף וקיבל את מלוא הגיבוי מראש העיר. בין הצלחותיו ניתן למנות את הוצאת תחום הגינון בעירייה לאגף נפרד. עם זאת, נשמעו ביקורות לא מעטות בתקופת כהונתו בנוגע לעניינים סביבתיים שונים וביניהם תחום המיחזור בעיר ומצב התחזוקה במספר שכונות בעיר ובעיקר בשכונות הוותיקות.

מעיריית באר שבע נמסר: "נועם יחיאל, מנהל אגף איכות הסביבה בעיריית באר שבע הודיע על סיום תפקידו בעירייה, לאחר שנתיים בהם כיהן כמנהל האגף. בתקופתו כמנהל האגף הוביל שינויים באגף, לרבות שיטת פינוי האשפה וניקיון העיר. יחיאל יסיים כאמור את תפקידו בעירייה, לאור החלטתו בסוף החודש. ראש העיר הודה לו על תקופת שירותו כמנהל האגף, תפקיד מאתגר ומורכב. עוד ציין ראש העיר את מסירותו וחריצותו לביצוע התפקיד ואיחל לו בהצלחה בהמשך דרכו"

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו