פישר בכר משיקים ואנשי העסקים מגיעים

יותר ויותר פירמות גדולות מלב תל אביב מחליטות להדרים ולפתוח שלוחות בפארק ההייטק של באר שבע. לאירוע הגיעו רבים מאנשי העסקים ומעולם הסייבר של באר שבע לציון פתיחת השלוחה הדרומית של משרד עוה"ד פישר בכר חן וול אוריון ושות', במתחם WEWORK בפארק ההיי-טק גב ים נגב.

דוד ברקת אמיר חן רובי בכר. צילום: עידן אסלן

המארחים, מנכ"ל אוניברסיטת בן גוריון בנגב, דוד ברקת ומנהל גב ים נגב, רועי צוובנר בירכו את הדיירים החדשים של הפארק, וביניהם השותפים הבכירים במשרד עוה"ד, רובי בכר, אמיר חן ואברמי וול, שערכו את האירוע למיטב אנשי העסקים מהעיר וכבר קשרו קשרים לפעילות עסקית משותפת בעתיד.

פישר בכר חן וול אוריון ושות', הוא אחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים והמובילים בארץ המעסיק כמאתיים עורכי דין בתחומים שונים וכארבעים מתמחים. בין היתר מתמחה המשרד בליווי חברות היי-טק, בקניין רוחני, בסייבר ובטכנולוגיות מידע ולכן הוחלט לאחרונה לפתוח שלוחה בפארק ההיי-טק בבאר שבע. בראש השלוחה יעמוד עוה"ד עמית דת, ראש תחום סייבר וטכנולוגיות מידע ושותף במשרד.

עוד נכחו באירוע: אלי בן סימון, מנכ"ל נטפים, ערן שמרלק, מנכ"ל נגב אקולוגיה, שלומי בהט, שותף ומנהל סניף באר שבע והדרום BDO, נטע כהן, מנכ"ל BGNEGEV, אריה קליינמן, יו"ר לשכת המסחר בדרום ועוד. 

על מה שוחחו אתי לוצאטו, נחשון קוויתי ואריק פינטו

ועידת "גלובס" לעסקים שהתקיימה לא מכבר בבנייני האומה בירושלים קיבצה אלפי אנשי עסקים ומובילי דעה – בהם רבים שהם תושבי הנגב.

המצלמה של רפי דלויה, באר-שבעי לשעבר בעצמו, קלטה את הד"ר אתי לוצאטו מעומר משוחחת בעניין רב עם אריק פינטו, מנכ"ל בנק הפועלים ועם נחשון קוויתי, יזם הנדל"ן הגדול, שגם הוא גדל ברחובות שכונה א' בבאר-שבע.

אריק פינטו, אסתר לוצאטו ונחשון קיוויתי - צילום - צבי תקשורת

מי שהפתיע בשיחה היה דווקא אריק פינטו, המנכ"ל הדינמי של בנק הפועלים שהיה האיש המחוזר ביותר בוועידה. אריק סיפר לאתי ולנחשון כי גם הוא באר-שבעי לשעבר...

"נולדתי וגדלתי ברחוב סנהדרין בשכונה ד', ברחוב שהיה בשעתו אחד הקשים ביותר של העיר", סיפר פינטו בהתרגשות. לימים הוא עבר ללמוד בפנימיית בן שמן – וכל השאר היסטוריה. בקיצור – באר-שבע שולטת.

מעצב השיער של נשות הכדורגלנים זכה להרבה כבוד

תנו כבוד למעצב השיער דודו קדוש שנבחר בשבוע שעבר על ידי חברת לוריאל העולמית לקבוצת ה-ID Artist כאחד מתוך שבעת מעצבי השיער המובילים בארץ. המספרה של קדוש הממוקמת במרכז הקניות מול 7 בבאר שבע היא מוקד עליה לרגל של רבות מתושבות האזור, ולפעמים תוכלו לפגוש שם גם חלק מנשות הכדורגלנים של הפועל באר שבע. מנהלת השיווק של מול 7, נופית כהן הגיעה לברך את קדוש על הזכייה המכובדת. אגב, קדוש הוא מעצב השיער היחיד שנבחר לקבוצה האקסקלוסיבית מכל אזור הדרום, מאשקלון ועד אילת. שאפו.

דודו קדוש ונופית כהן. קרדיט יחצ

לוקר נפרד מדודסון ומברך את שלמה קודש

את הישיבה האחרונה של עמותת ידידי סורוקה ניצל היו"ר תא"ל מיל' יוחנן לוקר, כדי להיפרד במילים חמות מהמנכ"ל היוצא של המרכז הרפואי "סורוקה", הפרופ' אהוד דודסון ולקדם בברכה את מחליפו הד"ר שלמה קודש.

לוקר הודה לפרופ' דודסון על השנים שהשקיע בחיזוק ובהעצמת המרכז הרפואי ופירט כמה מההישגים הגדולים של סורוקה בשנים שבהן פרופ' דודסון ניהל אותו.

נפרדים מדודסון. צילום צבי תקשורת

הוא איחל הצלחה למחליפו הד"ר קודש, ומנהלת העמותה אורנה מיארא עדכנה את הנוכחים כי הנהלת בית החולים תקיים אירוע הוקרה ופרידה מיוחד מהפרופ' דודסון בישוב להבים ובאירוח של ראש המועצה אלי לוי.

ידידי תיאטרון באר שבע יודעים לאהוב

גם מזג האוויר הסוער לא מנע מחברי אגודת הידידים של תיאטרון באר שבע להגיע במוצאי שבבת לערב תיאטרלי מוסיקלי עם ההצגה "אם נדע לאהוב" שבמרכזה שיריו המופלאים של הזמר האגדי ז'אק ברל, בבימויו של המנהל האמנותי של התיאטרון, רפי ניב, שניכר שחשב על כל פרט בבימוי ההצגה.

ידידי תיאטרון באר שבע, דיאגו מיטלברג

אחרי ההצגה נפגשו כל המוזמנים לקוקטייל והרימו לחיים עם סינגריה חמה ושוקולדים מתוקים ופגשו את שחקני ההצגה רעות אלוש, אמיר קריאף, עלאא דקה ואחרים. בין סנגריה אחת למשניה, סיפרו חברי האגודה לאורן אהרוני, מנכ"ל התיאטרון, כמה הם מחכים כבר לצפות בסוליקא, והאמת, גם אנחנו!

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו