אביבית ויצמן: מנכ"לית גראנד קניון באר שבע

-

מאחורי אביבית ויצמן ניסיון רב בתחום ניהול העסקים, בעברה כיהנה ויצמן במגוון תפקידי ניהול בכירים בענף מתחמי הקניות בעיר באר שבע. היא ניהלה במשך כ-6 שנים את מחלקת השיווק של קניון הנגב מקבוצת עזריאלי וכמו כן במשך 3 שנים הייתה מנכ"לית השדרה השביעית בבאר שבע. משנת 2013 מנהלת ויצמן את מתחם הקניות השני בגודלו בארץ - הגרנד קניון מקבוצת קניוני עופר מקבוצת מליסרון, אשר מהווה מוקד בילוי מרכזי בעיר באר שבע אליו מגיעים מרחבי הארץ. המתחם כולל 250 חנויות, והוא משתרע על שטח של כ-160 אלף מ"ר, הקמתו הניבה מספר גדול של מקומות עבודה חדשים בבאר שבע ובסביבתה לתושבי העיר.

אלונה ברקת: בעלים של קבוצת הכדורגל הפועל באר שבע

אלונה ברקת

אלונה ברקת היא לא רק הבעלים של אלופת המדינה, היא האישה היחידה והראשונה שניהלה אי פעם קבוצת כדורגל בארץ.  בתחילת דרכה עסקה ברקת בפעילות בתחום הפילנתרופיה, היתה חברת הנהלה בקרן IVN שעסקה בין היתר במימון מיזמים חברתיים והייתה פעילה בארגון איפא"ק ובפדרציה היהודית של סן פרנסיסקו. בקיץ 2007 החליטה ברקת לעשות שינוי בקריירה ורכשה את קבוצת הכדורגל הפועל באר שבע, שהייתה אז בליגה השנייה. מאז ועד היום עברו תהפוכות רבות על הקבוצה אך דבר אחד ניכר לאורך כל הדרך, הנחישות והדגש המיוחד ששמה ברקת על פעילות חינוכית וחיבור לקהילה מצד הקבוצה הבוגרת והנערים. "מלכת המדבר" - כינוי שהעניקו לה אוהדי הקבוצה הביאה עד כה 2 אליפויות ברציפות, זכייה בגביע הטוטו ושתי זכיות באלוף האלופים.

עליזה מנור: מנכ"לית ובעלים "מנור פרויקטים"

-

עליזה מנור ילידת העיר באר שבע ומתגוררת בה גם כיום. אחראית על מספר רב של פרויקטים עסקיים בתחום הנדל"ן, החברה שבראשה היא עומדת מלווה ומשווקת יזמים בארץ ובחו"ל, היא פועלת נמרצות בנגב בכלל ובבאר שבע בפרט. היא אחראית על נוכחותם של רשתות ענק רבות בעיר וכמו כן אחראית על הקמת מרכזי קניות ובילוי רבים בניהם מתחם הסינמה סיטי שעתיד להיפתח בסוף השנה. במסגרת עשייתה הרבה מנור מכהנת גם כיו"ר אגודת הידידים של תיאטרון באר שבע, ודואגת לקדם ולחזק את התמיכה בתאטרון ובסטודנטים הלומדים בבית הספר למשחק ע"ש גודמן.

אודליה חכים: משווקת נדל"ן מסחרי ושותפה במסעדת "כרמים"

אודליה חכים

אודליה חכים מכירה את עולם העסקים היטב, היא כיהנה במגוון תפקידים עד שהגיעה להצלחה הגדולה שלה כיום. חכים החלה את דרכה בעולם העסקי כסוכנת נדל"ן מסחרי ונחשבה למוצלחת במיוחד בתחום זה. לימים החליטה חכים להיכנס לתחום תחרותי ומאתגר במיוחד שהיה חדש עבורה, תחום המסעדנות, היא נכנסה כשותפה של השף סהר רפאל במסעדת כרמים וכיום מנהלת את המסעדה ביד רמה. בנוסף לתחום עיסוקה חכים שבשנים האחרונות גרה בבאר שבע, ידועה באהבתה הגדולה לעיר ועל כן היא מקפידה לפעול ולסייע רבות בכל הקשור לתחום הקהילה והתרבות.

ד"ר אסתר לוצאטו: בעלים "לוצאטו את לוצאטו עורכי פטנטים"

ד"ר אסתר לוצאטו

משורשיה הדרומיים של אסתר לוצאטו קשה להתעלם, היא גדלה והתחנכה בעיר באר שבע, גם במסגרת שירותה הצבאי נשארה בדרום ושירתה בבסיס חיל האוויר. את תואר הדוקטור בכימיה שלה גם כן עשתה בעיר באר שבע באוניברסיטת בן גוריון ואת העסק המשפחתי לעריכת פטנטים המוביל והמצליח בישראל היא ובן זוגה מתחזקים גם כן בדרום. בנוסף לכך לוצאטו פעילה בעשיה ציבורית, חברתית וקהילתית בתחומים: חינוך, תרבות, רווחה וספורט תוך שימת דגש על פיתוח הנגב בפן הכלכלי חברתי. במסגרת פעילותה הענפה מכהנת לוצאטו כיו"ר עמותת יחדיו הפועלת להרחבת ושיפור שירותים חברתיים עבור ילדים ונוער בסיכון ואנשים עם צרכים מיוחדים בדרום ובנוסף משמשת כמ"מ ראש המועצה המקומית עומר.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו