מרואן קבהא. צילום מתוך אתר מריבור

אחרי המפלה מול מכבי תל אביב, תחזור הפועל באר שבע לאצטדיון 'טוטו טרנר'. אלופת המדינה תארח את עירוני קריית שמונה למפגש הראשון במסגרת רבע גמר גביע המדינה. נזכיר כי רבע הגמר ישוחק במפגש כפול ולא בנוק-אאוט. הגומלין ייערך בסוף החודש בקריית שמונה.

בכר יבצע רוטציה רחבה במשחק, למרות שבפועל בעקבות הרחקות ופציעות, אין לו ספסל עמוק מדיי גם עבור המשחק הזה. בן שהר ייעדר, זכר לפציעה מול מכבי תל אביב ולואי טאהא מורחק עקב ספיגת הכרטיס האדום. תומאש פקהארט אינו כשיר במאת האחוזים וכנראה יעלה רק במחצית השנייה. ייתכן שחלוץ הרכש החדש, ואדים מנזון, יקבל דקות ראשונות במדי הקבוצה.

חיסור נוסף הוא של ג'ון אוגו, שמספר שעות לפני שריקת הפתיחה, התייצב בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל על מנת לקבל את עונשו על ההתנהגות במשחק מול מכבי תל אביב שבעקבותיו ייעדר אוגו מארבעת המשחקים הקרובים.

כ-7,000 איש בלבד צפויים להגיע למשחק הערב, בשל סיבות רבות, המרכזית שבהן היא שהמשחק אינו כלול במנוי הקבוצה ויש לשלם עליו סכום כסף נפרד. בנוסף, העובדה שהמשחק אינו נוק-אאוט אלא ראשון משני מפגשים, כך שסביר להניח שהמפגש הערב לא באמת ייקבע את זהות העולה, תפחית בצורה משמעותית את הכמות של הצופים שיגיעו.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו