מאז התפוצצה פרשת מיכאל אוחנה, הקשר הצעיר ממעט להעלות תכנים לרשת החברתית. עד היום בו ניגש למשרדה של אלונה ברקת וביקש להשתחרר מהחוזה בקבוצה, אוהדי הקבוצה היו רגילים לעקוב אחרי פעילותו דרך פיצ'ר ה"סטורי" באינסטגרם. אוחנה הקפיד לעלות מדי כמה שעות סרטונים או תמונות מחייו היומיומיים, גם אלה שקשורים לקבוצה וגם אלה שלא.

כך היה נראה סטורי טיפוסי של אוחנה:

הימים האלה חלפו. חשבון האינסטגרם שלו נותר מיותם והתמונה שלו לא קופצת בפיד כשנכנסים לחשבון האינסטגרם. מקורבו סיפר כי ההחלטה נובעת מכך שהוא אינו רוצה לגרום לסלידה כלפיו, ובנוסף משום שהוא קיבל לא מעט תגובות קשות ברשת החברתית זמן קצר לאחר ה"פיצוץ המבוקר" מול אלונה ברקת.

לכן, ביום המשחק מול מכבי תל אביב, הרבה גבות הורמו כאשר אוחנה העלה סרטון בו הוא מתאמן בהרמת משקולות. הסרטון עלה סמוך מאוד למועד שריקת הפתיחה. יתרה מכך, האוהדים הופתעו לגלות שאוחנה העלה תמונה מהיציע עצמו ואיחול בהצלחה ל"חברים שלו", כך נכתב בפוסט שעלה. לאחר המשחק, גילו במועדון כי הם לא ציפו שאוחנה יגיע לנתניה.

איך הסאגה הזו תפתר? כנראה שבקרוב נדע. על פי מידע שהגיע ל'באר שבע נט', במועדון נותרו מאוד ברורים עם אוחנה. אלונה ברקת התאכזבה מאוד מההתנהלות ואינה מוכנה לעבור על כך לסדר היום. מבחינתה, רק התנצלות על המעשים שאוחנה ביצע, יגרמו לשחקן לחזור לרוטציה ולראות דשא בקבוצה. ברקת והמערכת נותרו איתנים בדעתם גם כאשר על המגרש הקבוצה משוועת לשחקן בסגנון אוחנה, שיוכל לרווח את המשחק השוטף של הקבוצה.

ירד מהעץ? צילום: אינסטגרם המצולם

ומן העבר השני, נראה שאוחנה מפנים את המצב אליו נקלע. לאחר שהוא נותר בקבוצה אחרי חלון ההעברות, אין לו יותר מדיי מקום לתמרון. אוחנה עצמו יודע שבמידה והוא ימשיך להתעקש על עמדתו, הוא לא ישחק בחצי העונה הקרובה, וגם בקיץ לא צפוי מאבק פשוט במטרה לשחררו מהקבוצה. "הכדור בידיים של מיכאל, וכנראה שהוא ייקח צעד אחורה" כך אמר אחד ממקורביו בשיחה בימים האחרונים.

כאמור, רק התנצלות בפני ברקת, תביא לשיפור היחסים בין אוחנה לקבוצה. כמו כן, חוגי האוהדים השונים מצפים שאוחנה ידע לנצל את הרשת החברתית אותה הוא כל כך אוהב על מנת להתייחס לנושא בצורה פומבית ולבקש סליחה גם מהאוהדים, כפי שעשה בפעם הראשונה ש"מקורביו" יצאו לתקשורת וביקרו את התנהלות הקבוצה. ואם לא? הוא ימשיך לחמם את הכיסא מעל הספסל במשחקי הקבוצה.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו