כשהוציא עומר אדם לפני כשנה את שירו "בסוף הכול חולף", הוא בוודאי לא תיאר לעצמו ששם השיר יתאר במדויק את מה שקורה זמן קצר לאחר שמכירת הכרטיסים להופעות נפתחת. אחרי טירוף הכרטיסים בתל אביב, אתמול דיווחנו לכם שגם העיר באר שבע נכנסה למעגל.

לאור הביקוש הרב, הגורמים הרלוונטיים לא מעוניינים לפספס את ההזדמנות לקיום מופע שני בעיר. בימים אלה נבדקת האפשרות לערוך מופע נוסף, סמוך למועד ההופעה הראשונה (17.5). גורם בכיר בחברת "כיוונים" אומר כי הדבר תלוי בחברת ההפקות של עומר אדם, אך הכיוון נראה חיובי.

ההחלטה האם לערוך מופע נוסף תלויה במגוון גורמים, ביניהם: חברת ההפקות של עומר אדם, חברת כיוונים, זמינות האמפי-פארק ולהם הצטרף שיקול נוסף, לא מתחום המוסיקה – הפועל באר שבע. באמצע חודש מאי, תסתיים ליגת העל בכדורגל, וכפי שזה נראה כרגע, המאבק על תואר האליפות יתרחש עד השנייה האחרונה.

עומר אדם אינו מופיע בשבתות, כך שאפשרות לקיום מופע נוסף בסמוך למועד שכבר נקבע, היא או ביום שלישי או רביעי (15-6.5) או בשבוע שלאחר מכן. המחזור הלפני האחרון בליגת העל יתקיים באמצע השבוע, בימים שלישי או רביעי (15-6.5) ובמידה ויוחלט על קיום הופעה נוספת בתאריך זה – אוהדי הפועל באר שבע ייאלצו לבחור את מי הם יותר אוהבים: מאור מליקסון או עומר אדם. ישנה אפשרות נוספת ולפיה קביעת מופע נוסף תתקיים לא בסמיכות למופע הראשון.

כמו משב קריר שמנחם ביום שרב. צילום: יחצ

המטרה בתיאום התאריכים היא שימנע "מקרה שלמה ארצי", כפי שהתרחש בשנת 2016. אז נקבעה הופעתו של שלמה ארצי מבעוד מועד, אך לבסוף ההופעה קוימה בתאריך משחק האליפות השלישית של הפועל באר שבע. גם במהלך 2017 "התנגשה" הופעתו של ארצי עם משחקה של הפועל באר שבע בליגה האירופית.

המשיכו לעקוב אחרינו על מנת לקבל את העדכונים בדבר מופע נוסף של הזמר החם ביותר כרגע בישראל. ועד אז..תוציאו רגע טלפונים, תפתחו ת'סטורי...

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו