האירוע שגרם למפנה במשחק העונה בו הפסידה אמש הפועל באר שבע היה הרחקתו של ג'ון אוגו במחצית הראשונה. נזכיר כי אוגו תיקל בחריפות שחקן צהוב, נשלף לעברו צהוב, ואז מול עיניו של השופט, אוגו דחף את אבי ריקן ומיד הורחק משדה המגרש בצהוב השני. גם לאחר ההרחקה, לא ירד מהמגרש והתפתחה מהומה בעירוב כל שחקני הקבוצה.

צילום באדיבות one.co.il: רדאד ג'בארה

הבוקר פירסם השופט ליאני את דו'ח השיפוט ובו הוא כתב: "אוגו דחף את אבי ריקן ללא כדור, מה שגרם למהומה גדולה בין שחקני הקבוצות. כתוצאה מכך, הורחק בכרטיס צהוב שני ואז החל להשתולל ולהתפרע. הוא נצמד אליי מספר פעמים בצורה מאיימת וצעק לעברי: "Fuck Off, Fuck you". אוגו סירב להירגע ועזב את כר הדשא רק כעבור מספר דקות ורק בעזרת התערבות חבריו לקבוצה"

דו"ח השיפוט

אוגו עצמו נכח היום בביקור מסחרי של שחקני הקבוצה במתחם איקאה שאמור להיפתח בבאר שבע בסוף החודש, ולא נראה שמח כהרגלו. לאחר מכן, שלח הודעת התנצלות דרך הרשתות החברתיות: "אני מצטער. אני יודע שאני תמיד נותן ללהט המשחק להשתלט עליי במשחקים כאלה חשובים. אמשיך לעבוד קשה כדי לחזור טוב יותר"

עוד כתב: "לעשות טעויות לא אומר שאתה כישלון, זה אומר שאתה מנסה ולומד בחיים. שום דבר לא "יוריד" אותי. אני הכי טוב ותמיד אהיה כזה". אוגו צפוי לעמוד לדין ביום רביעי הקרוב ובקבוצה מקווים שלא יורחק ליותר משלושה משחקים. בלי קשר להרחקה בבית הדין, הוא יחמיץ את המשחק בגביע המדינה בשל העונש האוטומטי על כרטיס אדום.מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו