את ההודעה בדבר המרכז הרפואי החדש, שיעניק שירותי רפואה כוללים לכלל מבוטחי קופות החולים השונות, הביא לידיעת הציבור לראשונה ראש העיר רוביק דנילוביץ' בעמוד הפייסבוק הרשמי שלו. המרכז החדש של רשת בתי החולים "אסותא" יקום בין הרחובות חיים יחיל לרוטשילד על שטח של כשמונה דונמים, ובסך הכול כחמישים אלף מ"ר בשמונה קומות שחלקן אף יהיו תת קרקעיות. עלות הקמת המרכז החדש תעמוד על כ-400 מיליון שקלים.

פה יוקם מרכז רפואי חדש. צילום מסך: גוגל מפות

במרכז החדש ייבנה בית חולים גדול ובנוסף יציע מגוון רחב של שירותים רפואיים וביניהם חדרי ניתוח ואשפוז, מכוני דימות, מרפאות מומחים בתחומים שונים וביניהם עור, עיניים, לב, גסטרו, מרפאת שיניים, מרפאת כאב, מכון להתפתחות הילד ועוד. כמו כן, פרויקט "בית בלב" שיפעל במרכז החדש, יציע כמאה ועשרים מיטות לחולים אשפוז עם מחלקות שיקום, סיעוד ומונשמים כרוניים.   

וכך זה ייראה. הדמייה: יחצ

לדבר של פרופ' שוקי שמר, יו"ר "אסותא" הארצי: "אנחנו שמחים וגאים לחנוך את המרכז הרפואי הגדול והמודרני שמתאים לעידו בו אנו חיים. את "אסותא" הקיים בבאר שבע נעביר לשם על כל מחלקותיו יחד עם מכשור וציוד רפואי מתקדם. בנוסף אנו שמחים לשתף פעולה גם עם מכוני "מכבי" ו"מכבי שירותי רפואת שיניים". אני מאמין כי המרכז החדש יביא תועלת רבה לתושבי הנגב שייהנו משירותי רפואה מתקדמים, קיצור תורים משמעותי ומגוון רחב של טיפולים רפואיים כשאנו מתכוננים לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם בית החולים סורוקה. השאיפה שלנו היא להעתיק את הסטנדרטים הגבוהים של סניפי "אסותא" במרכז לדרום ולפעול למען רווחת ובריאות הציבור בנגב".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו