סוף חלון ההעברות היה רגוע עבור אוהדי הפועל באר שבע. כשברקע היו שמועות על טרייד עם קבוצות מליגת העל שיכלול את מיכאל אוחנה, בפועל החלון הסתיים בהחתמה שלא ריגשה את האוהדים.

ואדים מנזון הוא חלוץ יהודי ממוצא רוסי שהגיע לארץ לפני כיומיים על מנת למצוא קבוצה לשחק בה. מנזון הסתובב בשנים האחרונות בדנמרק, רוסיה וגרמניה. במדינות אלה שיחק לרוב בליגה השנייה. הוא הגיע מקבוצה בליגה השנייה ברוסיה. לחלוץ יש משפחה בארץ ועל פי דיווחים, הוצע למספר קבוצות בליגה הלאומית, אך הן לא רצו את שירותיו, עד שלבסוף באר שבע החליטה להרים את הכפפה.

ואדים. צילום באדיבות הפועל באר שבע

מנזון לא מזהיר. ב-5 השנים האחרונות, בזמן שעבר בין 5 קבוצות שונות, הבקיע בסך הכול מספר זעום של עשרה שערי ליגה בלבד. הרבה גבות הורמו לנוכח ההחתמה ובמועדון היו כאלה שניסו להסביר כי פשוט "אין מה להפסיד" בהחתמה שלו. מדובר בשחקן שמגיע בעלות נמוכה מאוד, ללא ציפיות לדקות משחק גבוהות. "במקרה שלא ילך? ניפרד כידידים, שום אסון לא יקרה. אבל אם ילך? כולם ישבחו אותנו על מהלך גדול" אמר גורם מתוך המועדון.

מי שעזבו את הקבוצה, בהשאלה לחצי עונה, הם וובה בראון ואמיר חלאיילה. העזיבה של בראון תהווה אבידה קשה לחדר ההלבשה משום שבראון היה אישיות שכולם אהבו והיה מחובר לכלל השחקנים בקבוצה. באשר לחלאיילה, אתמול לקראת סוף חלון ההעברות, הוא התבשר שבמהלך חצי העונה הקרובה הוא ישתף פעולה עם עמראן אלקרנוואי, שעדיין שייך להפועל באר שבע, אשר עבר מעכו לבני סכנין.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו