חודש ינואר מאחורינו ובהחלט אפשר לומר שהוא היה חודש טוב. חמישה משחקים, חמישה נצחונות, והעפלה למקום השני בטבלה. גם ביציעים הורגשה תכונה רבה כש- 700 האדומים שהגיעו להיכל העניקו אווירה ביתית מהנה. ככה אנחנו אוהבים לשחק כדורסל.

צילום: חן אזרן

שתי קבוצות במומנטומים נהדרים נפגשו בהיכל הקונכייה, האדומים עם ארבעה נצחונות רצופים, הירוקים עם ארבעה נצחונות בחמישה משחקים. בפועל – זו הייתה הצגה חד-צדדית של הקבוצה המקומית, שהובילה כבר מהפתיחה ועלתה ליתרון שיא של 28 נקודות ברבע השלישי.

אנטוני פישר, עמית גרשון, אנדל קומברבאץ', אור סולומון וסטורם וורן עלו בחמישייה של יניב בורגר. טמיר אריאלי, די.ג'יי שארפ, ביירון ווסלי, איתן רוטנברג ודאליס ג'ויינר בזו של הוד בן-הרצל. לפני המשחק העניק מנהל הקבוצה, אשר ספונוב, זר פרחים לשחקנה של כפר סבא, טמיר אריאלי, ששיחק בשורות הקבוצה המקומית בשנתיים האחרונות.

האורחים מכפר סבא עוד הובילו לרגע בדקות הפתיחה, 4:2 ו- 6:4, אבל מכאן זה כבר היה one-team-show, כשהמשולש הבאר-שבעי אור סולומון – סטורם וורן – אנדל קומברבאץ' השתלט על המשחק בדרך ליתרון 21:14 עם סיום הרבע הראשון.

ביירון ווסלי ואיתן רוטנברג הצליחו לפלס את דרכם בצבע של באר שבע בתחילת הרבע השני כדי לקזז מעט מההפרש, אבל טוני יאנגר ואנדל קומברבאץ' בשלשות מהצד השני דאגו להגדיל את הפער של המקומיים. הרבע שני הסתיים ב- 42:29 לבאר שבע.

את הריצה הגדולה עשו האדומים עם פתיחת הרבע השלישי, כשעמית גרשון נכנס לקצב וירה 3 שלשות בפחות מ- 2 דקות, בדרך ליתרון 53:32. גם פסק זמן של בן הרצל לא עצר את הסחף, ב"ש המשיכה באותו הקצב, וסגרה את הרבע השלישי ב- 68:41.

צילום: חן אזרן

עשר הדקות האחרונות כבר היו לפרוטוקול בלבד. יניב בורגר ירד לעמקי הספסל והעניק דקות ארוכות לדור גולדנברג ויגאל קופרמן, וכפר סבר עם דקות טובות של ווסלי ושארפ הצליחה לחתוך את ההפרש בחצי. בסיום: 77:64 לבאר שבע, שמטפסת למקום השני.

בשבוע הבא (ג', 19:15) נצא למשחק חוץ נגד עירוני רעננה.

קולעי הנקודות: אנדל קומברבאץ' 19 (7 רב'), סטורם וורן 16 (12 רב'), עמית גרשון 12, אור סולומון 10 (9 רב'), אנטוני פישר 5, טוני יאנגר 5, אוהד כהן 5, עדי כהן סבן 4, יגאל קופרמן 1. כן שיחקו: דור גולדנברג, בן אייזנהרט, נועם קמחי.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו