ביום רביעי בערב ייסגר חלון ההעברות ועד אז – אוהדי הפועל באר שבע יזכו למנה גדושה של שמועות, חלקן נכונות וחלקן לא, עד לגונג הסופי שיבשר על הסגל הסופי שאתו ירוץ ברק בכר לעבר אליפות שלישית.

אחרי חנן ממן, בקבוצה מחפשים אחר רכש נוסף כשהיעד המרכזי הוא מרוואן קבהא. הקשר, שיחגוג בעוד פחות מחודש 27 חורפים, לא שיחק כחודש וחצי במדי קבוצתו הסלובנית, מאריבור, בשל פגרה. במאריבור העביר קבהא 2 וחצי עונות, כולל זכייה באליפות הסלובנית והופעה בליגת האלופות (כשבדרך הוא מדיח את הפועל באר שבע). ביממה האחרונה חלה התקדמות משמעותית במגעים בין באר שבע לסלובנים, ונראה כי עסקת קבהא תיסגר עד סוף חלון ההעברות.

איסאק קואנקה העלה אתמול (א') תמונה מתוך מטוס שהתכונן להמראה מנתב'ג ועורר את סקרנותם של האוהדים. הרבה ספוקלציות רצו באשר למטרת הטיסה, אך אנחנו יכולים לגלות לכם כי הסיבה הרשמית שאותה העביר קואקנה לשחקנים ולמקורביו היא שהוא טס בעקבות סידורים אישיים. אם נדייק – קואנקה ציין כי הוא טס לסדר את המסמכים הרשמיים לרגל נישואיו. טקס הנישואין אמנם התקיים לפני זמן מה, אך יש מספר נושאים בירוקרטיים שטרם הוסדרו. כך או כך, חלק מהשחקנים סברו כי מדובר בתירוץ ובעצם מטרת הביקור היא ניסיון למצוא קבוצה בספרד שתסכים לרכוש אותו, או לכל הפחות להשאיל לחצי העונה הקרובה.

קואנקה מעלה תמונה מנתב"ג לרשת החברתית ומצית גל של שמועות

במקביל לניסיונות ההדדיים של קואנקה והקבוצה לנתק את הקשר, השחקן ארנסט אסנטה ממשיך לטעון בפני אוהדים ברשתות החברתיות כי הוא קרוב לסיכום בקבוצה. לאחד האוהדים אף השיב "העניינים מתקדמים בצורה נהדרת, אני מחכה לשחרור של שחקן זר כדי לחתום". במועדון ממשיכים לטעון כי לא מתקיים משא ומתן עם השחקן. עוד בקישור – מיכאל אוחנה ממשיך לשמור על נתק מההנהלה, למרות שהפתיע וכן הגיע למשחק מול רעננה. המחלוקת בינו לבין ההנהלה נעה סביב מספר סעיפים בעייתים, לטענת משפחת אוחנה, בחוזה שלו עם באר שבע. ייתכן שבסיטואציה כזו או אחרת, אוחנה ימצא עצמו מחוץ לקבוצה כבר החל מיום רביעי, אך כעת הסיכוי לכך קטן. מצד שני, לאוחנה יש נסיון עם "אירועי השעה האחרונה" בבאר שבע, שכן גם החתמתו נעשתה בצורה פזיזה וסמוך מאוד לסיום חלון ההעברות.

כיצד יגמר הסיפור עם מיכאל אוחנה? צילום: one.co.il

מעבר לשמות שהוזכרו לעיל, לא צפויים שינויים בסגל. בכול מקרה, הימים האחרונים של חלון ההעברות, ובעיקר השעות האחרונות, משולות למשחקי הגביע ועלייהם ניתן לומר ש"הכול יכול לקרות". אנחנו, כמובן, נעקוב.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו